notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

Lady Gaga Konseri

Lady Gaga Konseri

Pop müziğinin kraliçelerden Lady Gaga’nın Avrupa konserleri başlıyor!

İlk durağı Barselona’da olacak konser, 14 Ocak’ta Palau Sant Jordi'nin ana salonunda gerçekleşecek. Lady Gaga, Diamond Heart ve Joanne gibi yeni şarkıların yanı sıra Bad Romance ve Born This Way gibi harika şarkıları ile Barselona’ya unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Müzik, kostüm değişiklikleri, koreografi, dans performansları... kısacası bir konserden çok daha fazlasını deneyimlemek için tek yapmanız gereken  QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi’ni aramak.

Barcelona’da gerçekleşecek konser ile her günün bir başka güzellik sunduğu, renkleri, tonları, sıcacık atmosferiyle sizi anında kendisine bağlayacak dünyanın en çok beğenilen ve ziyaret edilen şehrini keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Özellikle trendsetter’lar için çok sayıda farklı seçeneğe sahip; şehrin siluetine damgasını vuran meşhur Gaudi eserleriyle kendine ilk görüşte hayran bırakacak.

Bu unutulmaz deneyimi yaşamanız için QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi;

- THY ile uçak bileti
- Havalimanı transferleri
- 4 yıldızlı otelde kahvaltı dahil 3 gece konaklama
- Seçtiğiniz kategoride konser bileti

hizmetlerini kapsayan harika bir paket hazırladı.

0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak tüm detayları öğrenebilirsiniz.

  • Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hattına iletilebilir.
  • QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.10.2017 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha