Ana içeriğin başı

Harbiye Açıkhava Konserleri

Harbiye Açıkhava Konserleri

QNB First sizi en güzel konserlerle buluşturmaya devam ediyor! İstanbul yaz gecelerinin vazgeçilmezi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu bu yaz da M.F.Ö, Teoman, Kenan Doğulu ve birçok ünlü sanatçıyı ağırlıyor. QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi Ağustos ayında gerçekleşecek konserler için şimdiden ön sıralarda yerlerinizi ayırttı! Sınırlı sayıdaki biletlere %50 indirim ayrıcalığı ile sahip olmak için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilirsiniz.

Program

2 Ağustos - Kenan Doğulu
3 Ağustos - Mark Eliyahu
4 Ağustos - Athena
5 Ağustos - Mohsen Namjoo
6 Ağustos - Yoldan Çıkan Oyun
7 Ağustos - Damdaki Kemancı
8 Ağustos - Edis
9 Ağustos - M.F.Ö
10 Ağustos - Teoman
11 Ağustos - Şebnem Ferah
12 Ağustos - Yalın
15 Ağustos - Ferhat Göçer

  • Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’na iletilebilir.
  • QNB First müşterisi olabilmeniz için aylık birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.07.2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha