notify icon
Ana içeriğin başı

QNB Finansbank Tales Matematik Müzesi Gezici Tırı ve Müze Sponsorluğu

Matematiğin eğlenceli dünyasını keşfetmeye var mısın?

Eğitim modülleri ve atölye çalışmaları ile matematiği soyuttan somuta taşırken, çocuklara matematiği deneyerek öğrenme ve keşfetme fırsatı yaratıyoruz.

QNB Finansbank Tales Matematik Müzesi Gezici TIR’ı  ve "Tales Matematik Müzesi" sponsorluğumuz ile çocuklar matematikte öğrendiklerini uygulamalı olarak görebiliyor, hatta eğitim modülleri ve atölye çalışmaları ile matematiği deneyerek keşfediyorlar. 

Gezici TIR’ ımızda 42 modül ve 5 atölye çalışmasıyla, müzemizde ise birbirinden farklı 85 modülle çocuklarımıza matematiğin sadece rakamlardan ibaret olmadığını; hayatın her alanında, sanatta, mimaride, doğada yer aldığını uygulamalı şekilde öğreterek eğlenceli vakit geçirmelerini hedefliyoruz.

QNB Finansbank Tales Matematik Müzesi Gezici TIR’ımızda, çocuklarımız hem oyunlar, hem de ilginç sorularla matematiği uygulamalı olarak yeniden keşfediyor, atölye çalışmalarına katılarak matematiğin günlük hayatımıza olan etkilerini gözlemleme fırsatı yakalıyorlar. Eğitim modülleri ve atölye çalışmaları ile matematik soyuttan somuta taşınırken çocuklara matematiği deneyerek öğrenme ve keşfetme fırsatı yaratıyoruz.

Gezici TIR’ımız ile ilk dönemimizde Denizli, İzmir, Erzurum, Çanakkale, Artvin, Trabzon, Erzincan, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kayseri, Adana, Konya, Ankara, Eskişehir, İstanbul ve Edirne illerimizde; ikinci dönemimizde ise Muğla, Burdur, Isparta, Mersin, Hatay, Malatya, Giresun, Rize, Kars, Muş, Samsun, Kastamonu, Yozgat, Balıkesir, tekrar İstanbul ve Ankara illerimizdeki çocuklarımız ile matematiğin sihirli dünyasının kapılarını açtık.

32 şehrimizi ziyaret ederek 80 binden fazla çocuğumuza ulaştığımız Gezici TIR’ımız 16 şehrimizde on binlerce öğrencimizi daha matematiğin keyifli dünyasıyla tanıştırmak için yola çıkıyor.

16 Eylül-20 Eylül      Antalya                        25 Kasım-29 Kasım     Mardin
23 Eylül-27 Eylül      Antalya                        2 Aralık-6 Aralık          Van
30 Eylül-4 Ekim         Karaman                      9 Aralık-13 Aralık       Erzurum
7  Ekim-11 Ekim        Nevşehir                      16 Aralık-20 Aralık     Sivas
14 Ekim-18 Ekim      Kayseri                          23 Aralık-27 Aralık     Ankara
21 Ekim-24 Ekim      Kahramanmaraş       30 Aralık-3 Ocak         Tekirdağ
28 Ekim-1 Kasım      Osmaniye                     6 Ocak-10 Ocak            İstanbul(Avrupa Yakası)
4  Kasım-8 Kasım      Hatay                            13 Ocak-17 Ocak          İzmir
11 Kasım-15 Kasım  Gaziantep

Siz de projemizi yeni döneminde ziyaret etmek isterseniz info@talesmatematikmuzesi.com adresinden rezervasyon yapabilirsiniz. Ziyaretlerimiz rezervasyonsuz yapılamamaktadır.