notify icon
Ana içeriğin başı

QNB Finansbank Tales Matematik Müzesi Gezici Tırı ve Müze Sponsorluğu

Matematiğin eğlenceli dünyasını keşfetmeye var mısın?

QNB Finansbank Tales Matematik Müzesi Gezici Tırı" ve "Tales Matematik Müzesi" sponsorluğumuz ile çocuklar matematikte öğrendiklerini uygulamalı olarak görebiliyor, hatta eğitim modülleri ve atölye çalışmaları ile matematiği deneyerek keşfediyorlar.

Gezici tırımızda 34 modül ve 5 atölye çalışmasıyla, müzemizde ise birbirinden farklı 85 modülle çocuklarımıza matematiğin sadece rakamlardan ibaret olmadığını; hayatın her alanında, sanatta, mimaride, doğada yer aldığını uygulamalı şekilde öğreterek eğlenceli vakit geçirmelerini hedefliyoruz.

QNB Finansbank Tales Matematik Müzesi Gezici Tırı'mızda ve çocuklarımız hem oyunlar, hem de ilginç sorularla matematiği uygulamalı olarak yeniden keşfediyor, atölye çalışmalarına katılarak matematiğin günlük hayatımıza olan etkilerini gözlemleme fırsatı yakalıyorlar. Eğitim modülleri ve atölye çalışmaları ile matematik soyuttan somuta taşınırken, çocuklara matematiği deneyerek öğrenme ve keşfetme fırsatı yaratıyoruz.

Siz de projemizi ziyaret etmek isterseniz info@talesmatematikmuzesi.com adresinden rezervasyon yapabilirsiniz. Ziyaretlerimiz rezervasyonsuz yapılamamaktadır.

Gezici tırımız ile ;
24 - 28 Eylül Denizli, 01 - 12 Ekim İzmir, 
15 - 19 Ekim Çanakkale, 30 Ekim - 01 Kasım Erzurum, 
02 - 03 Kasım Artvin, 05 - 09 Kasım Trabzon, 
12 - 16 Kasım Erzincan, 19 - 23 Kasım Diyarbakır, 
26 - 30 Kasım Şanlıurfa, 03 - 07 Aralık Kayseri, 
10 - 14 Aralık Adana, 17 - 21 Aralık Konya, 
24 - 28 Aralık Ankara, 31 Aralık - 04 Ocak Eskişehir, 
07 - 11 Ocak İstanbul ve 14 - 18 Ocak tarihlerinde Edirne illerimizi sırasıyla ziyaret ederek, binlerce çocuğumuza ulaşmayı hedefliyoruz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?