notify icon
Ana içeriğin başı

QNB Finansbank Tales Matematik Müzesi Gezici Tırı ve Müze Sponsorluğu

Matematiğin eğlenceli dünyasını keşfetmeye var mısın?

QNB Finansbank Tales Matematik Müzesi Gezici TIR’ı  ve "Tales Matematik Müzesi" sponsorluğumuz ile çocuklar matematikte öğrendiklerini uygulamalı olarak görebiliyor, hatta eğitim modülleri ve atölye çalışmaları ile matematiği deneyerek keşfediyorlar.

Gezici TIR’ımızda 34 modül ve 5 atölye çalışmasıyla, müzemizde ise birbirinden farklı 85 modülle çocuklarımıza matematiğin sadece rakamlardan ibaret olmadığını; hayatın her alanında, sanatta, mimaride, doğada yer aldığını uygulamalı şekilde öğreterek eğlenceli vakit geçirmelerini hedefliyoruz.

QNB Finansbank Tales Matematik Müzesi Gezici TIR’ımızda ve çocuklarımız hem oyunlar, hem de ilginç sorularla matematiği uygulamalı olarak yeniden keşfediyor, atölye çalışmalarına katılarak matematiğin günlük hayatımıza olan etkilerini gözlemleme fırsatı yakalıyorlar. Eğitim modülleri ve atölye çalışmaları ile matematik soyuttan somuta taşınırken, çocuklara matematiği deneyerek öğrenme ve keşfetme fırsatı yaratıyoruz.

Gezici TIR’ımız ile ilk dönemimizde Denizli, İzmir, Erzurum, Çanakkale, Artvin, Trabzon, Erzincan, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kayseri, Adana, Konya, Ankara, Eskişehir, İstanbul ve Edirne illerimizi ziyaret ederek 16 şehirde 40 binden fazla çocuğumuza ulaştık.

Siz de projemizi ikinci döneminde ziyaret etmek isterseniz info@talesmatematikmuzesi.com adresinden rezervasyon yapabilirsiniz. Ziyaretlerimiz rezervasyonsuz yapılamamaktadır.

Gezici tırımız ile ;
04-08 Şubat Muğla,  11-15 Şubat Burdur, 18-22 Şubat Isparta,  25 Şubat- 1 Mart Mersin, 
04-08 Mart Hatay, 11-15 Mart Malatya, 18-22 Mart Giresun, 25-29 Mart Rize,
01-05 Nisan Kars, 08-12 Nisan Muş, 15-19 Nisan Samsun, 22-26 Nisan Kastamonu, 
29 Nisan – 3 Mayıs Yozgat, 6-17 Mayıs Ankara, 20 Mayıs – 1 Haziran İstanbul ve 3-7 Haziran’da Balıkesir illerimizi sırasıyla ziyaret ederek, ikinci dönemimizde de binlerce çocuğumuza ulaşmayı hedefliyoruz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?