bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Minik Eller Büyük Hayaller Eğitim Bursu

36 milyon TL’lik Minik Eller Büyük Hayaller Eğitim Bursu ile TEV ve TED burs fonlarına destek olarak 350 öğrencimizin tüm eğitim hayatları boyunca yanındayız. 

QNB Finansbank olarak yaşanan deprem felaketinin yaralarını iyileştirmek için tüm alanlarda harekete geçtik. Finansal olarak kişi ve kurumlara yaptığımız desteklerin yanı sıra, bankamızın tüm sosyal sorumluluklarında öncelikli olarak merkezimize aldığımız çocuklarımız ve gençlerimiz için ise ayrı bir fon oluşturduk.

Minik Eller Büyük Hayaller Eğitim Bursu – Türk Eğitim Vakfı

Türkiye’de 55 yıl önce, önde gelen iş dünyası temsilcilerinin ortak girişimi ile hayata geçirilen ve bugüne kadar ihtiyaç sahibi gençlerin eğitimlerine destek olan en önemli vakıfların başında gelen Türk Eğitim Vakfı ile birlikte deprem felaketinden etkilenen ilk, orta, lise ve üniversiteli gençlerin eğitim hayatları boyunca ihtiyaçları olan desteği sağlamak üzere birlikte burs başlattık.

Minik Eller Büyük Hayaller Eğitim Bursu ile depremden doğrudan etkilenen; hem bölgede çadır kent veya konteynerlerde kalan, hem de şehir dışına giderek eğitimini sürdürmeye çalışan ve maddi yardıma ihtiyacı bulunan öğrencileri desteklemeyi hedefliyoruz. 

25 milyon 400 bin TL’lik fon ile 80 ilk ve ortaokul, 70 lise ve 100 üniversite öğrencisine tüm eğitim hayatları boyunca burs vererek, onların geleceklerini inşa etmek için bir taşı da biz koyuyoruz. Daha aydınlık bir geleceğin çocuklarımız ve gençlerimiz ile mümkün olduğuna inanıyor ve onları bugün her zamankinden daha çok destekliyoruz.

Siz de Türk Eğitim Vakfı’nın proje sayfasını ziyaret edebilir ve yaptığınız bağışlarla bu inanca ortak olabilirsiniz.
Bağış yapmak için tıklayınız.

Minik Eller Büyük Hayaller Eğitim Bursu – Türk Eğitim Derneği

QNB Finansbank olarak Türk Eğitim Derneği’nin yürüttüğü burs programına destek oluyoruz. Program kapsamında okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitimine devam eden 100 öğrenciye sunulacak olan akademik ve psikososyal destek çalışmalarını, eğitim malzemelerini, cep harçlıklarını karşılamak üzere, ortalama 8 yıl süre ile 10 milyon 600 bin TL’lik bir fon ayırdık. 

Bu programın, çocuklarımızın ve gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmelerine ve daha iyi bir gelecek için eğitimlerini en iyi olanaklarla tamamlamalarına katkı sağlamasını yürekten diliyoruz. 

Siz de Türk Eğitim Derneği’nin proje sayfasını ziyaret edebilir ve yaptığınız bağışlarla bu inanca ortak olabilirsiniz.
Bağış yapmak için tıklayınız.

Minik Eller Büyük Hayaller Eğitim Bursu – Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV)

QNB Finansbank olarak Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı’nın yürüttüğü burs programına destek oluyoruz. Program kapsamında, eğitimi aksayan lise ve üniversite düzeyinde 45 öğrenciye destek bursu vererek başarıya emin adımlarla ilerleyebilecekleri bir yol açtık. 
Gerçekleşen projelerimiz ve burs desteklerimizle gençlerimizin ve çocuklarımızın daima yanında olmaya, içlerindeki eğitim aşkını yeşertip büyütmeye ve bölgenin iyileşmesi için katkılarımıza devam edeceğiz.