bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Spor Sponsorlukları

QNB Finansbank olarak kurulduğumuz günden bu yana odağında insan olan bir bankacılık anlayışını benimsiyoruz

QNB Finansbank olarak 10 seneyi aşkın bir süredir kişisel ve fiziki gelişimde pozitif etkiye sahip olan spor faaliyetlerini, daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla destekliyoruz.

Bankamız, Private Banking'in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen tenis turnuvamız ile ulusal senior turnuvalar arasında üstün başarılar elde ederken, 2016-2017 sezonu ile birlikte Türkiye’nin önde gelen kulüplerinden, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı ve Trabzonspor Futbol Takımı ile imzaladığımız sponsorluk anlaşmalarımızla Türk takımlarını desteklemeye devam ediyoruz.

QNB Finansbank Private Banking Istanbul Seniors Cup

Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü (TED) ile yürüttüğümüz İstanbul Seniors Cup QNB Finansbank Private Banking'in ana sponsorluğunda on yıldır devam etmektedir. 
Ulusal senior turnuvalar arasında seçkin bir yere sahip olan "QNB Finansbank Private Banking İstanbul Seniors Cup"a her yıl tanınmış işadamları, sanat camiasının ünlü isimleri, TED kulübü üyelerinin katılımıyla bankamız ev sahipliği yapıyor.

QNB Finansbank Doctors Cup

Meslek gruplarına özel olarak ürettiği çözümler ile Türkiye'de ilk defa doktorlara özel finansal ve spor alanlarında hizmetler sunarak, doktorların tercih ettiği banka olmaya devam ediyoruz.

TED Doktorlar Tenis Turnuvası 2012 yılından bu yana “QNB Finansbank Xclusive Doctors” sponsorluğunda gerçekleşiyor.
Türkiye'de ilk defa bankacılık alanında doktorlara özel hizmetler sunan QNB Finansbank Xclusive Doctors'ın sponsorluğunda düzenlenen TED Doktorlar Tenis Turnuvası’nda dereceye girenler milli takıma seçilme ve Balkan Turnuvası'na katılma imkanı yakalıyor.

Trabzonspor Spor Kulübü

Dünyanın en büyük 50 bankasından biri olan ana hissedarımız QNB, güçlerimizi birleştirdiğimiz 2016 yılının Temmuz ayında, Türkiye'nin dört büyük spor kulübünden biri olan Trabzonspor Futbol Takımı’nın ana sponsoru oldu.

Geçtiğimiz sezonlarda QNB Finansbank olarak sosyal medya aktiviteleri ve imza günleri düzenleyerek Trabzonsporluları takımlarıyla bir araya getirdik. Maç biletleri ve futbolculardan imzalı forma yarışmalarının yanında Trabzon'un ekonomisine katkı sağlayacak özel bankacılık ürün ve kampanyaları geliştirerek futbolseverlerle buluşturduk.

Ülkemizi Avrupa'da da temsil eden önemli spor kulüplerinden biri olan Trabzonspor'un 50. yılında başlamış olan sponsorluk serüvenimize kol sponsoru olarak 2022/2023, 2023/2024 ve 2024/2025 futbol sezonlarını da kapsayacak şekilde devam ediyoruz.