notify icon
Ana içeriğin başı

Spor Sponsorlukları

QNB Finansbank olarak kurulduğumuz günden bu yana odağında insan olan bir bankacılık anlayışını benimsiyoruz

QNB Finansbank olarak 10 seneyi aşkın bir süredir kişisel ve fiziki gelişimde pozitif etkiye sahip olan spor faaliyetlerini, daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla destekliyoruz.

Bankamız, Private Banking'in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen tenis turnuvamız ile ulusal senior turnuvalar arasında üstün başarılar elde ederken, 2016-2017 sezonu ile birlikte Türkiye’nin önde gelen kulüplerinden, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı ve Trabzonspor Futbol Takımı ile imzaladığımız sponsorluk anlaşmalarımızla Türk takımlarını desteklemeye devam ediyoruz.

QNB Finansbank Private Banking Istanbul Seniors Cup

Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü (TED) ile yürüttüğümüz İstanbul Seniors Cup QNB Finansbank Private Banking'in ana sponsorluğunda on yıldır devam etmektedir. 
Ulusal senior turnuvalar arasında seçkin bir yere sahip olan "QNB Finansbank Private Banking İstanbul Seniors Cup"a her yıl tanınmış işadamları, sanat camiasının ünlü isimleri, TED kulübü üyelerinin katılımıyla bankamız ev sahipliği yapıyor.

QNB Finansbank Doctors Cup

Meslek gruplarına özel olarak ürettiği çözümler ile Türkiye'de ilk defa doktorlara özel finansal ve spor alanlarında hizmetler sunarak, doktorların tercih ettiği banka olmaya devam ediyoruz.

TED Doktorlar Tenis Turnuvası 2012 yılından bu yana “QNB Finansbank Xclusive Doctors” sponsorluğunda gerçekleşiyor.
Türkiye'de ilk defa bankacılık alanında doktorlara özel hizmetler sunan QNB Finansbank Xclusive Doctors'ın sponsorluğunda düzenlenen TED Doktorlar Tenis Turnuvası’nda dereceye girenler milli takıma seçilme ve Balkan Turnuvası'na katılma imkanı yakalıyor.

Istanbul Champions Cup

Bankamızın sponsorları arasında olduğu İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvası'nda her yıl bankamızın Tenis Takımı turnuvaya katılıyor. Bankacılık, sağlık, otomotiv sektörlerinin önde gelen şirketlerinden birçok firmanın katıldığı turnuva, Masters ve Genel Klasman olarak iki kategoride gerçekleştiriliyor. Şirketlerin her seviyesinde çalışanların bir araya gelmesiyle kurulan takımların mücadelesine ev sahipliği yapan turnuvada Tenis Takımımız ile başarılara imza atmaya devam ediyoruz.

Fenerbahçe Basketbol Spor Kulubü

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takım sponsorluğumuzu paydaş ve basketbolseverlerimize Kasım 2016 tarihinde yaptığımız bir basın toplantısıyla açıklayarak, 3 sezon sürecek bu forma sponsorluğuna başlamış olduk.

Sponsorluk anlaşmasının ilk 2 yılında saha içi ve saha dışı etkinliklerle takımla taraftarlar arasındaki bağı güçlendirmeyi hedefleyerek imza günleri, özel hediyeler ve oyuncularla taraftarları buluşturmak üzere çeşitli sosyal medya yarışmaları düzenledik. Oluşan bu sinerjiyle birlikte Fenerbahçe, bankamız sponsorluğundaki ilk sezonunda yıllardır hayali kurulan Turkish Airlines Euroleague şampiyonluğunu kazanarak Türk milletinin göğsünü kabarttı. Sponsorluğumuzun 2.yılında ise, Belgrad’da düzenlenen Final Four’a kalarak, bizlere büyük sevinç yaşattı.

Sponsorluk vizyonunu ekonomik desteğin çok ötesinde konumlandıran bir banka olarak 2018 - 2019 sezonunun sonuna kadar "Fenerbahçe'nin Yanındayız, Büyük Başarılarının Arkasındayız!" diyoruz.

Trabzonspor Spor Kulübü

Dünyanın en büyük 50 bankasından biri olan ana hissedarımız QNB, güçlerimizi birleştirdiğimiz 2016 yılının Temmuz ayında, Türkiye'nin dört büyük spor kulübünden biri olan Trabzonspor Futbol Takımı’nın ana sponsoru oldu.

Ülkemizi Avrupa'da da temsil eden önemli spor kulüplerinden biri olan Trabzonspor'un 50. yılında başlamış olan ana sponsorluk serüvenimize, 2017-2018  ve 2018-2019 sezonlarında 'QNB Finansbank' olarak devam ediyoruz. Trabzonspor'un gücüne güç katmayı hedeflediğimiz sponsorluğumuz, 2019 yılının Haziran ayında son bulacak.
Geçtiğimiz 2 sezon boyunca QNB Finansbank olarak sosyal medya aktiviteleri ve imza günleri düzenleyerek Trabzonsporluları takımlarıyla bir araya getirdik. Maç biletleri ve futbolculardan imzalı forma yarışmalarının yanında Trabzon'un ekonomisine katkı sağlayacak özel bankacılık ürün ve kampanyaları geliştirerek futbolseverlerle buluşturduk.