bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

ÇEV Sanat Genç Yetenekler

Genç yeteneklerimiz bankamız ana sponsorluğunda AKM'de verdikleri konserde sanatseverleri büyüledi!

Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) ve ÇEV Sanat ile birlikte yer aldığımız ‘’ Genç Yetenekler ‘’ projemiz ile dünyaca ünlü müzisyenlerin yetiştiği okullarda eğitimlerine devam eden üstün yetenekli genç müzisyenlerimize, ülkemizi ulusal ve uluslararası kültür-sanat alanında temsil etmeleri için destek oluyoruz. 

Birbirinden yetenekli 29 genç müzisyenimizin müzik alanındaki ihtiyaçlarının karşılanması için maddi destek sağlıyor ve uluslararası platformda kendilerini tanıtabilecekleri konserler verme imkanı sunuyoruz. 

ÇEV Sanat tarafından her yıl düzenlenen burs seçmeleri ile genç yeteneklerimiz yetenek alanlarına göre değerlendiriliyor ve her yeni dönemde genç yetenek sayımızı arttırarak projemize devam ediyoruz.

2023 yılında da 29 birbirinden yetenekli gencimize desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Genç yeteneklerimizi ve klasik müzik severleri bir araya getirecek konserimizi bu yıl da gerçekleştireceğiz.

Ana Sponsoru Olduğumuz ÇEV Sanat Konseri 23 Mayıs 2022'de AKM’de Gerçekleşti!

ÇEV Sanat, 23 Mayıs 2022’de AKM’de gerçekleştirdiği konseri internet üzerinden canlı olarak yayınlayarak Türkiye’nin üstün yetenekli genç müzisyenlerini Türkiye ve dünyanın her yerindeki sanatseverlerle buluşturdu.

ÇEV Sanat’ın 23 Mayıs 2022 Pazartesi akşamı AKM’de gerçekleştirdiği, QNB Finansbank olarak ana sponsoru olduğumuz konserde ulusal ve uluslararası başarılara sahip ve ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil eden genç sanatçılar performanslarını sergiledi.

ÇEV Sanat, iş birliği yaptığı kurumlar aracılığıyla askıda bilet sistemi kullanarak öğrencilere konseri ücretsiz izleme fırsatı sundu. İş dünyası ve cemiyet hayatının destek verdiği konserin biletlerinden elde edilen gelir ile genç müzisyenlerin eğitimlerine katkı sağladı.