Private Banking

QNB Finansbank Private Banking

QNB Finansbank Private Banking olarak, beklentileriniz doğrultusunda tasarlanan ürün ve hizmetlerle zenginleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş bankacılık hizmetleri sunuyoruz.

Bu ayrıcalıklı ailenin bir parçası olarak, yatırımlarınızın bugününü ve geleceğini yönlendirirken deneyimli QNB Finansbank Private Banking Müşteri İlişkileri Yöneticileriniz ile birlikte çalışabilir, ihtiyaç ve beklentilerinize sizin kadar hassas yaklaşan deneyimli Private Banking Müşteri İlişkileri Yöneticileri’nizden bilgi almanın güvenini yaşayabilirsiniz.

Private Banking Ayrıcalıkları

  • QNB Finansbank Private Banking hizmetlerini şubelerimizde sizin için özel tasarlanmış Hizmet Noktalarımız’dan ve QNB Finansbank Private Banking Hizmet Hattı’ndan alabilir,
  • QNB Finansbank’ın aktif Private Banking müşterisi olduğunuz sürece, Miles&Smiles QNB Private ve Private kredi kartlarına yıllık üyelik ücreti ödemeden sahip olabilir, sayısız özel hizmet, ayrıcalık ve indirimlerden yararlanabilir,
  • Bireysel internet bankacılığı ve cep şubesi üzerinden ücretsiz EFT işlemi gerçekleştirebilir,
  • Bireysel kredilerde özel fiyatlama ve avantajlardan yararlanabilir,
  • Size özel hazırladığımız piyasa bültenleriyle ekonomik gelişmelerden haberdar olabilir,
  • ATM’lerden günlük 10.000 TL nakit çekimi yapılabilir. Ayrıca para çekmeye, hesaba para yatırmaya ve bakiye sorgulamaya ihtiyacınız olduğunda ve çevrenizde QNB Finansbank ATM'si bulamadığınızda, Tek ATM Platformu ile, komisyon ödemeden Denizbank ve TEB’in tüm yurt içi ATM’lerinden bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kullanacağınız nakit karşılıklı ihtiyaç kredilerinde Private Banking müşterisi olarak sizlere özel %20 faiz oranı indiriminden yararlanabilirsiniz.
  • Kiralık kasa aidatında yıllık kullanımlarınızda ve depozito ücretinde %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

Nasıl Private Banking Müşterisi Olurum?

  • QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 150.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 450.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Hizmet noktalarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Private Kredi Kartları

Private kredi kartları, QNB Finansbank Private Banking müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak üzere özel olarak dizayn edilmiştir.

Yatırım Ürünleri

QNB Finansbank Private Banking hizmetleri; varlık yönetiminizi özgün, doğru ve size özel çözümler üreterek gerçekleştirir.

Amacımız risk ve getiri beklentilerinize uygun yatırım fonlarından türev ürünlere kadar geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içinde maksimum getiri sağlayacağınız varlık yönetimi ve bankacılık hizmetleri sunmaktır.

QNB Finansbank Private Banking ailesinin bir parçası olun, beklentilerinize uygun hizmet almanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

Yatırım Hizmetleri

Beklentilerinizin ve önceliklerinizin farklı olması bizi daha dinamik olmaya, daha yaratıcı çözümler üretmeye teşvik eder.

Yatırımlarını kendisi yöneten ve tüm ürünlere hızlı ve güvenilir erişime önem veren, farklı beklentileri olan müşterilerimize uygun tüm hizmetler QNB Finansbank Private Banking’de.

*Bu hizmet, Finans Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından verilmektedir.
**Bu hizmet, Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından verilmektedir.

Bankacılık ve Sigorta Ürünleri

QNB Finansbank Private Banking hizmetleri alternatif yatırım araçlarının yanı sıra klasik bankacılık ürünlerinde de size özel, hızlı ve güvenilir çözümler sunar.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul yatırımları konusundaki sorularınız ve ihtiyaçlarınız Realty World iş birliği ile sunduğumuz gayrimenkul danışmanlığı hizmeti ile çözüm buluyor!

Vergi Danışmanlığı

Private Banking üyesi müşterilerimize özel sunduğumuz vergi danışmanlığı hizmeti ile aklınızda soru işareti kalmasın!