Ana içeriğin başı

Vergi Danışmanlığı

Vergi Danışmanlığı hizmeti siz değerli Private Banking müşterilerimize özel %20 İndirimli!

Private veya Miles&Smiles QNB Private kredi kartı sahibi QNB Finansbank Private Banking üyesi müşterilerimize özel sunduğumuz vergi danışmanlığı hizmeti ile aklınızda soru işareti kalmasın!

Uzman iş ortağımız PwC Türkiye aracılığıyla vergi danışmanlığı hizmetinden siz Private Banking üyesi müşterilerimize özel %20 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Hizmet Koşulları

  • Vergi danışmanlığı hizmet talebinizi müşteri temsilciniz ya da 0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı aracılığıyla iletebilirsiniz.
  • %20 indirimli vergi danışmanlığı hizmetinden saatlik 1.200 TL karşılığında yararlanabilirsiniz.
  • Randevu almak istediğiniz tarihten en az iki iş günü önce talebinizi ileterek randevu talebi oluşturabilirsiniz.
  • Private Banking müşterisi olmak için QNB Finansbank'taki birikiminizin 2.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikiminiz dahil edilmemektedir.
  • Vergi danışmanlığı hizmetinden Private veya Miles&Smiles QNB Private kredi kartı sahibi Private müşteriler yararlanabilir.
  • 243 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ve 246 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde yer alan hükümlere istinaden, bankalar yaptıkları hizmet ve satış işlemlerine ilişkin kayıtlarının dayanağı olan fatura yerine dekont düzenlemekle yükümlüdür. Kredi kartı işlemlerinde hesap özetleri dekont yerine geçtiğinden, bankamız kredi kartları kullanılarak alınan hizmetler hesap özetinde detaylı olarak yer almaktadır. Dolayısıyla söz konusu hizmetlere ilişkin bankamızdan fatura talep eden müşteriler, hesap özetlerini tevsik edici belge olarak da kullanabilir.
  • Vergi danışmanlığı hizmeti 30 Haziran 2021 - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?