Ana içeriğin başı

Cep Telefonu Faturanız Private Banking’ten!

Siz değerli Private Banking müşterilerimizin cep telefonu faturalarının aylık 100 TL’ye kadar olan kısmını 6 ay boyunca Private Banking karşılıyor!

Siz değerli Private Banking müşterilerimizin cep telefonu faturalarının aylık 100 TL’ye kadar olan kısmını 6 ay boyunca Private Banking karşılıyor!

Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için QNB Mobil’i kullanmanız, Kazandıran Günlük Hesap ve Hesaptan Otomatik Fatura Ödeme talimatınız olması yeterli!

Nasıl Katılabilirim?

31 Aralık 2021’e kadar QNBFTR yazıp 5152’ye SMS göndererek “Cep Telefonu Faturanız Private Banking’ten” kampanyasına dahil olabilirsiniz. 

Kampanya Detayları

  • "Cep Telefonu Faturanız Private Banking’ten!" kampanyasına katılım için son tarih 31 Aralık2021'dir.
  • Kampanyaya katılımınızı takip eden dönemde aktif hesaptan otomatik fatura ödeme talimatı bulundurulması, QNB Mobil ve Kazandıran Günlük Hesap kullanımı gerekmektedir. Bu koşulları sağlamanız durumunda, cep telefonu faturanızın 100 TL’ye kadar olan kısmı 6 ay boyunca Private Banking tarafından karşılanacaktır.
  • Belirtilen süre boyunca iadenin yapılması için, kampanya koşullarının ve Private Banking üyelik koşullarının 6 ay boyunca sağlanmaya devam edilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir ve aylık maksimum 100 TL, kampanya süresince 600 TL kazanabilirsiniz.
  • Kampanya kişiye özeldir, yalnızca QNB Mobil üzerinden teklif sunulan müşteriler için geçerlidir. 
  • İade sağlanacak otomatik ödeme talimatının seçiminde, en son verilen aktif talimatınız dikkate alınacaktır.
  • İade, yalnızca bireysel cep telefonu faturalarına sağlanacaktır. Kurumsal ödemeler veya GSM servis sağlayıcılarından alınan farklı hizmetler için kampanya kapsamında iade sağlanmayacaktır.
  • Kampanyadan çıkış yapmak için 0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’nı arayarak kampanya iptali için bildirimde bulunmanız gerekmektedir.
  • QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 250.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 2.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?