İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmetinden kimler faydalanabilir?

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti’nden Private veya Miles&Smiles QNB Private kredi kartı ve ek kart sahipleri, QNB First veya Private Banking üyesi olmaları* halinde faydalanabilir

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

Tek yapmanız gereken transferinizden en az 12 saat önce haftanın 7 günü, 0216 522 49 59 no’lu QNB Finansbank Private Banking Hizmet Hattı’nı arayarak rezervasyon yaptırmak.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti belirli bir adresten havalimanına ya da havalimanından belirli bir adrese olarak yapılmaktadır.

Değişiklik taleplerinizi haftanın 7 günü, 24 saat, transferinizden en az 12 saat, iptal taleplerinizi ise 8 saat önce QNB Finansbank Private Banking Hizmet Hattı’nı arayarak bildirmeniz gerekir.

Private Banking müşterisinin aynı gün ve aynı adresten başlayacak indirimli havalimanı VIP transfer hizmeti taleplerinin arasında en az 1,5 saat olması gerekir.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti hangi illerde geçerlidir?

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti İstanbul, Ankara, İzmir (Çeşme dahil), Antalya ve Bodrum’da, İstanbul Havalimanı , Sabiha Gökçen Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Milas-Bodrum Havalimanı ve Antalya Havalimanı noktalarından başlayan veya noktalarında sonlanan özel şoförlü transferler için geçerlidir.

Hizmetimiz çerçevesinde şehirler arası veya merkez dışı ilçeler arası transfer yapılmamaktadır.