Ana içeriğin başı

Bedava Uçak Bileti

Bedava Uçak Bileti

Private kredi kartınızla uçak biletinizi 1.500 TL'ye varan Hediye Para ile ücretsiz alabilirsiniz.

Private kredi kartınızla uçak biletinizi 1.500 TL'ye varan Hediye Para ile ücretsiz alabilirsiniz. QNB Finansbank Private Banking Hizmet Hattı üzerinden ETS'ye bağlanarak tutarı 150 TL ve üzerinde olan uçak bileti alımınız ardından QNB Finansbank Private Hizmet Hattı'na tekrar bağlanarak Hediye Para'ya dahil olabilir, 1.500 TL'ye varan Hediye Para ile biletinizi ücretsiz alabilirsiniz.

Kullanılabilir Hediye Para’nızı öğrenmek için; HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e gönderin!

Ne kadar Hediye Para kullanabilirim?

Limitinize bağlı olarak banka tarafından yapılacak değerlendirmeye göre 150 TL’den 1.500 TL’ye kadar Hediye Para kullanabilirsiniz.

Bilet alımında Hediye Para'yı nasıl kullanırım?

QNB Finansbank Private Banking Hizmet Hattı üzerinden üzerinden QNB Finansbank POS’undan yapacağınız 150 TL ve üzeri bilet alımı sonrası programa dahil olacaksınız.

Hediye Para limitimi nasıl öğrenirim?

Kullanılabilir Hediye Para’nızı öğrenmek için HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e göndermeniz yeterli.

Harcama sözümü kaç ayda sağlamam gerekiyor?

150-500 TL arası teklif edilen Hediye Para için 12 ay, 500 TL üzerinde teklif edilen Hediye Para için 18 ay içerisinde harcama sözünüzü tamamlamanız gerekmektedir. Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı en fazla 150 TL’dir.

Harcama sözümü nasıl takip edebilirim?

Kalan harcama sözünüzü, Internet Şube kanalından, ekstrelerinizden, ya da KALAN yazıp 2273’e mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Harcama sözümü nerelerde gerçekleştirebilirim?

Kredi kartınızdan kullandığınız nakit avans ve anında kredi işlemleri hariç tüm harcamalarınız alışveriş sözünüze dahil edilecektir.

Hediye Para ile aldığım bileti iade edersem ne olur?

Hediye Para kazandığınız alışverişinizin tamamını ya da bir kısmını iade etmeniz halinde, harcama sözünden eksik kalan bakiye ekstrenize yansıtılacaktır.

Harcama sözümü yerine getirmezsem ne olur?

Belirtilen süre sonunda harcama sözünüzden eksik kalan kalan Hediye Para bakiyesi ekstrenize yansır. Örneğin 50 TL’lik Hediye Para için harcama sözünüzü sağlayamazsanız, vade sonunda 50 TL kartınıza yansıyacaktır.

Her 100 TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır. Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstrenize yansır. Örneğin 50 TL’lik Hediye Para için harcama sözünüzü sağlayamazsanız, vade sonunda 50 TL kartınıza yansıyacaktır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?