Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti

Size özel bir tatil deneyimine hazır mısınız? Birçok ülkede binlerce gulet, katamaran, yelkenli ve motoryat arasından seçim yapmanızı sağlayarak eşsiz bir tatil deneyimi sunan Viravira üzerinden 31 Ekim 2019’a kadar yapacağınız tekne kiralama rezervasyonlarınızda Private Banking’e özel ayrıcalıklı fiyatlarla Türkiye’de %15, yurtdışında %12 indirimden faydalanabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nden kimler faydalanabilir?

Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti, Private Banking müşterisi olarak Private markalı kredi kartlarından herhangi biriyle yararlanabilirsiniz.

*QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000 olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki birikim ortalamanıza enpara.com’daki birikiminiz dahil edilmemektedir.

Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nden nasıl faydalanabilirim?

0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak hizmetimizden faydalanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Viravira üzerinden, Private Banking ayrıcalığıyla, Türkiye’deki tüm tekneler için %15, yurtdışındaki tüm tekneler için %12 ayrıcalıklı fiyattan saatlik, günlük ve haftalık kiralama imkanından faydalanabilirsiniz.