Araç Kiralama

Avis İndirimi

Araç kiralamada Avis’i tercih eden Private Banking müşterisi, Private veya Miles&Smiles QNB Private markalı kredi kartı sahipleri 1 yıl boyunca tüm araç gruplarında %25, kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarda ise %30 özel indirim ayrıcalığını elde ediyor.

Hizmetin geçerli olduğu Avis ofisleri için tıklayınız.

İndirimli araç kiralama hizmetinden kimler faydalanabilir?

İndirimli araç kiralama hizmetimizden tüm Private Banking müşterilerimiz yararlanabilir.

İndirimli araç kiralama hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

İndirimli araç kiralama hizmetinden faydalanmak için 0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet ve Concierge Hattı’ndan 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırmanız ve hizmet bedelini Private veya Miles&Smiles QNB Private markalı kredi kartınızla ödemeniz yeterli!

Araç kiralamalarında Avis’in tüm hizmet koşulları geçerlidir.

Private kart sahipleri Avis’in liste fiyatları üzerinden özel indirimlerden faydalanır.

*Rezervasyon iptallerinin rezervasyon saatinden en az 4 saat önce yaptırılması gerekmektedir.


Hertz İndirimi

Hertz’den yapacağınız araç kiralamalarında %15’e varan indirimler sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken online kayıt olmak.

www.hertz.com/goldenrol/we/finansbank/tr'den kayıt olarak ise Hertz ayrıcalıklarından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bu hizmet MasterCard tarafından sağlanmakta olup Private Banking müşterilerine sunulan Premium Clubs ayrıcalıkları kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetler için hizmeti veren kuruluşa +90 216 349 3040 telefon numarası aracılığıyla ulaşabilirsiniz. QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.