Ücretsiz Kuru Temizleme


Korona Virüs dolayısıyla alınan önlemler kapsamında, anlaşmalı Dry Center şubelerinin bir kısmı hizmet verememektedir. İstanbul ve Antalya’da ikamet eden müşterilerimizin öncelikli olarak taleplerini adrese servis olarak iletmesini rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.


Private Banking’in ayrıcalıklı dünyasında kuru temizlemede de avantajlısınız. Dry Center güvencesiyle her ay 3 parça kıyafetinizi ücretsiz olarak temizletebilirsiniz. Üstelik İstanbul’daki ve Antalya Lara Dry Center Şubesi’ndeki adrese teslim hizmeti ile evden dışarıya adımınızı atmayacaksınız. Ücretsiz ürün uygulamasından yararlandıktan sonra ise alacağınız her kuru temizleme hizmetinden size özel indirimler ile faydalanacaksınız.

Ücretsiz Kuru Temizleme hizmetinden kimler faydalanabilir?

Ücretsiz Kuru Temizleme hizmetimizden, Private Banking üyesi Private veya Miles&Smiles Private kredi kartı sahipleri başka bir koşul aranmaksızın her ay üç parça ürün için faydalanabiliyor.

Ücretsiz Kuru Temizleme hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

İstanbul ili içerisinde ve Antalya Lara Dry Center Şubesi’nde adrese teslim ücretsiz 3 parça kuru temizleme hizmeti için QNB First Dijital üzerinden ya da (0216) 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’nı arayarak rezervasyon yaptırmanız yeterli!

Diğer iller için Dry Center şubelerine ürünlerinizi teslim ederken QNB First Dijital üzerinden kodunuzu almanız yeterlidir.

Hizmet verilen tüm Dry Center şubeleri için lütfen tıklayınız.

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 150.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 450.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.