Studio Masterpiece’te %30 İndirimli Sanat Etkinlikleri


Studio Masterpiece’in sunduğu resim, heykel ve müzik kursları ile içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarın!

Resim, heykel, müzik, oyuncluk gibi özel eğitimleri ve daha birçok farklı etkinlikle katılımcılarına sanat ve keyif dolu bir deneyim sunan Studio Masterpiece, şimdi Private Banking müşterilerine özel %30 indirim ile sizi ve sevdiklerinizi sanat ile buluşturuyor.

Studio Masterpiece’te %30 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nden Kimler Faydalanabilir?

Private Banking müşterisi olarak, Private markalı kredi kartlarından herhangi biriyle yararlanabilirsiniz.

*QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000 olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki birikim ortalamanıza enpara.com’daki birikiminiz dahil edilmemektedir.QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Studio Masterpiece ile Ayrıcalıklık Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nden Nasıl Faydalanabilirim?

0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak hizmetimizden faydalanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Private Banking ayrıcalığı ile %30 indirim ile katılabileceğiniz güncel etkinlik listesine Studio Masterpiece’in web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Hizmet Detayları

  • İndirim oranı, herhangi bir ayrım yapılmaksızın Studio Masterpiece’in sunmuş olduğu tüm etkinliklerde geçerli olacaktır. Ancak, bu kampanya, Studio Masterpiece’in sağladığı diğer kampanyalar, hediye çekleri ve promosyonlar ile birleştirilemez.
  • Size Studio Masterpiece tarafından sağlanan indirim kodu tekli kullanım içindir, her kullanım öncesi yeni kod almanız gerekmektedir.
  • www.studiomasterpiece.com/workshop adresi üzerinden güncel etkinlik takvimine ulaşabilir, detaylı bilgi için 0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilirsiniz.
  • Ayrıcalık 31 Ağustos 2019’a kadar geçerlidir.
  • Studio Masterpiece’te %30 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nden yararlanmak isteyen tüm müşteriler, ödemeler ve kullanım koşulları hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Private Banking müşterilerine sunulan Studio Masterpiece’te %30 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur. QNB Finansbank’ın, Studio Masterpiece’te %30 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nin ücretlendirmesi ve içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
  • Hizmet ve ayrıcalıklar hakkında güncel ve detaylı bilgi için 0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilirsiniz.