Studio Masterpiece’te %30 İndirimli Sanat Etkinlikleri


Studio Masterpiece’in sunduğu resim, heykel ve müzik kursları ile içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarın!

Resim, heykel, müzik, oyunculuk gibi özel eğitimleri ve daha birçok farklı etkinlikle katılımcılarına sanat ve keyif dolu bir deneyim sunan Studio Masterpiece, şimdi Private Banking müşterilerine özel %30 indirim ile sizi ve sevdiklerinizi sanat ile buluşturuyor.

Studio Masterpiece’te %30 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nden Kimler Faydalanabilir?

Private Banking müşterisi olarak, Private veya Miles&Smiles Private markalı kredi kartınızla yararlanabilirsiniz.

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 150.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 450.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Studio Masterpiece’te %30 İndirimli Sanat Etkinlikleri Hizmeti’nden Nasıl Faydalanabilirim?

QNB First Dijital üzerinden ya da 0216 522 49 59 numaralı QNB Finansbank Private Banking Hizmet Hattı’ndan alacağınız indirim kodunu Studio Masterpiece’te kullanarak faydalanabilirsiniz.

Studio Masterpiece İstanbul’da Galata, Maslak, Göztepe ve Moda’da, İstanbul dışında ise Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’de hizmet vermektedir

Private Banking ayrıcalığı ile %30 indirim ile katılabileceğiniz güncel etkinlik listesine Studio Masterpiece’in web sitesinden ulaşabilirsiniz.