Size Özel Motovale

Motovale şoförünüz özel katlanabilir motosikletiyle bulunduğunuz yere gelir. Motosikletini katlayıp kılıfıyla birlikte aracınızın bagajına koyar, montunu çıkarır ve bir anda takım elbiseli şık bir şoföre dönüşür! Motovale şoförünüz sizi kendi aracınızla gitmek istediğiniz yere bırakırken siz rahatlar ve özel şoför keyfini yaşarsınız. Private kart sahibi Private Banking üyesi müşterilerimiz bu ayrıcalıktan Motovale liste fiyatları üzerinden %50 indirimle yararlanabilir.

Motovale hizmetinden kimler yararlanabilir?

Motovale hizmeti QNB First veya Miles&Smiles QNB Private markalı kredi kartı sahiplerine %50 indirim ayrıcalığıyla sunulmaktadır.

Ücretli QNB First veya Miles&Smiles QNB Private markalı kredi kartına sahip olan müşterilerimiz ise bu hizmetten herhangi bir koşul olmaksızın faydalanabilirler.

* QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000TL olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Motovale Hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

Motovale hizmetinden faydalanmak için tek yapmanız gereken hafta içi 17:00-00:00, hafta sonları ise 17:00-02:00 saatleri arasında 0216 522 49 59 no’lu Private Banking Hizmet ve Concierge Hattı’nı aramak ve bu özel hizmetten yararlanmak istediğiniz saatten en az 2 saat önce rezervasyon yaptırmak! Hizmet saatleri belirtilen rezervasyon saatlerinin dışında da olabilir.

Motovale hizmeti hangi illerde geçerlidir?

Motovale hizmeti sadece İstanbul ili içerisinde geçerlidir.

Motovale İstanbul fiyat tarifesi için tıklayın.