QNB First Kütüphane

Çok satanlardan dünya klasiklerine, çağdaş Türk edebiyatından kişisel gelişime, çocuk kitaplarından bilim kurguya, birçok kitap QNB First Kütüphane’de!

Üstelik 1 takvim yılı içerisinde 3 aylık sipariş dönemlerinde QNB First Kütüphane’ye dahil olan kitaplar içerisinden istediğiniz 2 adet kitaba ücretsiz olarak sahip olabilme ayrıcalığıyla!

QNB First Kütüphane hizmetinden kimler faydalanabilir?

QNB First Kütüphane hizmetimizden, Private Banking üyesi Private kart sahipleri başka bir koşul aranmaksızın 1 takvim yılı içerisinde 3 ayda iki defa ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

QNB First Kütüphane hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

QNB First Kütüphane her 3 ayda bir yenilenmektedir. Her yenileme dönemi için dilediğiniz 2 adet kitap sipariş talebinizi haftanın 7 günü 24 saat Private Banking internet sayfası üzerinden online sipariş formu üzerinden iletebilirsiniz.

QNB First Kütüphane’de sizler için seçtiğimiz kitapları incelemek için tıklayın. QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000TL olması gereklidir. QNB Finansbank’taki birikim ortalamanıza enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.