QNB First Kütüphane

Çok satanlardan dünya klasiklerine, çağdaş Türk edebiyatından kişisel gelişime, çocuk kitaplarından bilim kurguya, birçok kitap QNB First Kütüphane’de!

Üstelik 1 takvim yılı içerisinde 3 aylık sipariş dönemlerinde QNB First Kütüphane’ye dahil olan kitaplar içerisinden istediğiniz 2 adet kitaba ücretsiz olarak sahip olabilme ayrıcalığıyla!

QNB First Kütüphane hizmetinden kimler faydalanabilir?

QNB First Kütüphane hizmetimizden, Private Banking üyesi Private kart sahipleri başka bir koşul aranmaksızın 1 takvim yılı içerisinde 3 ayda iki defa ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

QNB First Kütüphane hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

QNB First Kütüphane her 3 ayda bir yenilenmektedir. Her yenileme dönemi için dilediğiniz 2 adet kitap sipariş talebinizi haftanın 7 günü 24 saat Private Banking internet sayfası üzerinden online sipariş formu üzerinden iletebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, aşağıdaki linke tıklayarak kütüphanemizi incelemek ve seçtiğiniz kitap için online sipariş formunda yer alan bilgileri eksiksiz doldurmak.

QNB First Kütüphane’de sizler için seçtiğimiz kitapları incelemek için tıklayın. QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000TL olması gereklidir. QNB Finansbank’taki birikim ortalamanıza enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.