İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmetinden kimler faydalanabilir?

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmetinden Private kredi kartı veya ek kart sahipleri Private Banking üyesi olmaları* halinde faydalanabilir.

Ücretli Xclusive kredi kartı ve ek kartlardan birine sahip olan müşterilerimiz ise bu hizmetten herhangi bir koşul olmaksızın faydalanabilirler.

*QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000 olması gereklidir. QNB Finansbank’taki birikim ortalamanıza enpara.com’daki birikiminiz dahil edilmemektedir.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

Tek yapmanız gereken transferinizden en az 12 saat önce haftanın 7 günü, 09.00-23.00 saatleri arasında 0212 318 57 57 no’lu Private Banking Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak rezervasyon yaptırmak.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti belirli bir adresten havalimanına ya da havalimanından belirli bir adrese olarak yapılmaktadır.

Rezervasyon sırasında bildirmeniz ve kredi kartı detaylarını belirtmeniz koşuluyla, misafirinizi de İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti'nden yararlandırabilirsiniz. Misafir için yapılan rezervasyonlarda transfer bedeli kart sahibinin kredi kartından tahsil edilecektir.

Değişiklik ve iptal taleplerinizi ise mesai saatleri içinde (haftanın 7 günü, 09.00-23.00 saatleri arasında) transferinizden en az 12 saat, iptal taleplerinizi ise 8 saat önce Private Banking Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak bildirmeniz gerekir.

Private Banking müşterisinin gün içerisinde aynı adresten başlayacak İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti taleplerinin arasında en az 1,5 saat olması gerekir.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti hangi illerde geçerlidir?

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti İstanbul, Ankara, İzmir (Çeşme dahil),Antalya ve Bodrum* için geçerlidir. Hizmetimiz çerçevesinde adresten adrese, şehirlerarası veya merkez dışı ilçeler arası transfer yapılamamaktadır. Aynı ilçe içerisindeki başlangıç ve bitiş transferleri hizmet kapsamında değildir.

*Bodrum için Bodrum (Milas) Havalimanı başlangıç ve bitişli tüm Bodrum Yarımadasına geliş/gidiş transferleri ile Bodrum merkezden başlangıçlı ve bitişli olmak üzere tüm yarımada transferinde hizmet verilmektedir. Bodrum transferlerinde Private Banking üyesi müşteriler hizmetten ücretsiz yararlanmaktadır.

Merkez Dışı İlçeler:

  • İstanbul için: Çatalca, Silivri, Sultanbeyli ve Şile;
  • Ankara için: Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Sincan ve Yenimahalle dışındaki ilçeler;
  • İzmir için: Balçova, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karşıyaka, Konak, Narlıdere, Menemen ve Urla dışındaki ilçeler;
  • Antalya için: Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa ve Kemer dışındaki ilçeler

QNB Finansbank Özel Bankacılık müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000TL olması gereklidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.