Ana içeriğin başı

Yeni Yıla Benelüks’te Girin!

Yeni yıla sevdikleriniz ile birlikte Avrupa’nın kalbinde adım atmaya ne dersiniz? 28 Aralık – 4 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan Batı Avrupa turu ile Brüksel, Paris, Amsterdam ve Lüksemburg gibi medeniyet başkentlerini gezme ayrıcalığını yaşayın. Yeni yıl akşamında Paris’te romantik bir gece geçirmek ayrıcalıklı fiyatlar ile sizleri bekliyor!

Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş (ZUBİZU) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’na iletilebilir. 

Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 23.11.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. 

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?