Ana içeriğin başı

Ramazan Bayramı’nda Güney Afrika’yı keşfedin!

Sevdiklerinizle Güney Afrika’yı keşfetmek için ayrıcalıklı bir teklif sizi bekliyor. 4 yıldızlı otellerde 01-09 Haziran tarihleri arasında 7 gece oda-kahvaltı konaklama ve panoramik şehir turları ile Güney Afrika’nın tadını çıkarın!

Detaylı bilgi için 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dileriz!

Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş (ZUBİZU) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’na iletilebilir.

Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 09.05.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?