Ana içeriğin başı

Conrad İstanbul Bosphorus’ta ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi

Avrupa Yakası’nda, İstanbul Boğazı’na hakim konumu ile şehrin en gözde noktalarından birinde bulunan Conrad İstanbul Bosphorus, Mart ayı boyunca tüm oda kategorilerinde konaklama, spa ve yemeklerinde %15 indirim ve müsaitlik doğrultusunda odanız için upgrade imkanlarıyla sizlere kişiselleştirilmiş olağanüstü bir deneyim sunmaktadır.

Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş (ZUBİZU) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’na iletilebilir.

Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 21.03.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?