Ana içeriğin başı

Büyülü bir tatil Kapadokya’da sizleri bekliyor!

UNESCO Dünya Kültür Mirasları listesinde de yer alan Kapadokya’da siz ve sevdiklerinizi unutulmaz bir tatil bekliyor. Haziran ayı sonuna kadar kişi başı 2500 TL’den başlayan fiyatlarla Uçhisar’da 2 gece kahvaltı dahil konaklama ve %15 indirimli balon turları ile Kapadokya’nın mistik havasının tadını siz de çıkarın!

Detaylı bilgi için 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dileriz!

Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş (ZUBİZU) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’na iletilebilir.

Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 09.05.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?