Private Kredi Kartları

Miles&Smiles Private ile Milinize Mil Katın!

Miles&Smiles ile Türk Hava Yolları ve program ortağı hava yolu firmalarıyla gerçekleştireceğiniz uçuşlardan ve Miles&Smiles Private kartınızla yapacağınız alışverişlerden ayrıcalıklı Mil kazanma imkanına sahip olun.

Miles&Smiles’in ayrıcalıklarla dolu dünyasıyla tanışmaya hazır mısınız?

Miles&Smiles Dünyası

Yurt dışı, restoran, seyahat ve internet üzerinden yapacağınız harcamalarınızda ayrıcalıklı Mil imkanı, THY Statünüze göre daha fazla Mil kazanma ayrıcalığı, Avans Mil ve diğer birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Miles&Smiles Dünyası İçin Tıklayın

Private Kredi Kartı ile Sınrısız Ayrıcalık Dünyası ile Tanışın!

Private kredi kartı, hem iş hem de özel hayatınızın gerektirdiği ihtiyaç ve beklentileri karşılamak için QNB Finansbank Private Banking dünyası tarafından sunulan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır.

Dünyanın neresinde olursanız olun, günün hangi saati olursa olsun Private ile, kişiselleştirilmiş bir hizmet almanın farkını yaşarsınız.

Ayrıcalıklı Hizmetler

Yurt içi ve yurtdışında sayısız lounge’a ücretsiz giriş, seçkin otellerde indirim ve ayrıcalıklar, bedava uçak bileti, çok özel fiyatlarla araç kiralama, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yapacağınız duty free alışverişlerinizde 4 taksit ve uçak bileti alımlarınızda 5 kat değerli ParaPuan gibi birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz için Tıklayın

Kimler İçin?

QNB Finansbank’ın Private Banking dünyasına katılarak Private Kredi Kartları’nın sınırsız hizmet dünyasıyla tanışın!

Miles&Smiles Private, QNB Finansbank’taki birikimi 1.500.000 TL ve üzerinde olan müşterilerimize özel sunulan, Private Banking müşterisi olmaya devam ettiğiniz sürece yıllık üyelik ücreti bulunmayan bir kredi kartıdır.
Private, QNB Finansbank'ta aylık birikim ortalaması 1.500.000 TL ve üzerinde olan müşterilerimize özel sunulan yıllık üyelik ücreti bulunmayan bir kredi kartıdır. QNB Finansbank’taki birikim ortalamanıza enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. QNB Finansbank koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılması durumunda müşterilerimize bilgi verilecektir.