Private Kart

Kredi Kartınız Yaşam Tarzınızdır.

Private kredi kartı, hem iş hem de özel hayatınızın gerektirdiği ihtiyaç ve beklentileri karşılamak için QNB Finansbank Private Banking dünyası tarafından sunulan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır.

Dünyanın neresinde olursanız olun, günün hangi saati olursa olsun Private ile, kişiselleştirilmiş bir hizmet almanın farkını yaşarsınız.

Ayrıcalıklı Hizmetler

Tüm restoranlarda %20 indirim, yurt içi ve yurtdışında sayısız lounge’a ücretsiz giriş, seçkin otellerde indirim ve ayrıcalıklar, bedava uçak bileti, çok özel fiyatlarla araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme, İstanbul havalimanlarında yapacağınız duty free alışverişlerinizde 4 taksit ve uçak bileti alımlarınızda 5 kat değerli ParaPuan gibi birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz için Tıklayın

Kimler İçin?

QNB Finansbank’ın Private Banking dünyasına katılarak Private’ın sınırsız hizmet dünyasıyla tanışın!

*Private, QNB Finansbank'ta aylık birikim ortalaması 1.500.000 TL ve üzerinde olan müşterilerimize özel sunulan yıllık üyelik ücreti bulunmayan bir kredi kartıdır. QNB Finansbank’taki birikim ortalamanıza enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. QNB Finansbank koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılması durumunda müşterilerimize bilgi verilecektir.