notify icon
Ana içeriğin başı

Özel Portföy Yönetimi

Siz isteyin finansçı özel portföy yapsın!

Beklentinizi eksiksiz bir şekilde karşılayan yatırım seçenekleri sayesinde orta ya da uzun vadede kazançlı çıkın. QNB Finansinvest* ürünü olan “Özel Portföy” ile profesyonel destek alın, yatırımlarınızı uzman ellere bırakın ve risk dağılımı yaparak kazancınızı kolayca yükseltin.

Bir QNB Finansinvest Ürünü Olan Özel Portföy ile Tanışın

 • Risk almaktan hoşlanmayan müşteriler için “Temkinli Portföy”,
 • Yatırımlarınıza esneklik kazandıran “Dinamik Portföy”,
 • Yatırımlarınızı borsada değerlendirebileceğiniz “Hisseli Portföy”,
 • Yatırımcılarının beklentilerine uygun özel yatırım enstrümanları,

Beklentilerinize ve İhtiyaçlarınıza Uygun Yatırım Araçlarına QNB Finansinvest Ayrıcalıkları ile Ulaşın!

QNB Finansbank’ta yatırımcıların beklentilerine ve alışkanlıklarına uygun olarak ayarlanan 3 farklı portföy seçeneği bulunmaktadır:

Temkinli Portföy

 • Minimum giriş tutarı 50.000 TL olan Temkinli Portföy, risk almaktan uzak duran ve öncelikli olarak mevduat getirisini tercih eden yatırımcılara hitap eder.
 • Yatırımlarınız büyük bir bölümü mevduat ve benzeri ürünlerde, kalan diğer bölümü ise piyasaya şartlarına uygun olarak Hazine Bonosu, Devlet Tahvili, Banka Bonosu veya banka tahvilleri gibi araçlarda değerlendirilir.

Dinamik Portföy

 • Minimum giriş tutarı 50.000 TL olan Dinamik Portföy, özellikle küçük riskler almakta sakınca görmeyen yatırımcıların ilgisini çekmektedir.
 • Birikimlerinizin yaklaşık %20’lik kısmı olumlu piyasa şartlarında hisse senedi olarak değerlendirilir. Piyasa şartlarının negatif olduğu koşullarda ise birikimlerinizin tamamı, sabit getirili yatırım araçlarında değerlendirilir.
 • Dinamik Portföy'ün karşılaştırma ölçütü %10 BIST 100 Endeksi ve %90 KYD 1 Aylık Gösterge Mevduat Endeksi+0.75%'tir. Karşılaştırma ölçütü üzerinde getiri hedefleyen Dinamik Portföy, %20'ye kadar hisse senedinde değerlendirildiğinden küçük de olsa anaparadan kayıp riski bulunmaktadır.

Hisseli Portföy

 • Portföy minimum giriş tutarı 50.000 TL olan Hisseli Portföy, belirli riskleri almış olup yatırımlarını ağırlıklı olarak borsada değerlendirmeyi tercih eden kullanıcılara hitap eder.
 • Hisseli Portföy; hisse senedi alırken profesyonel desteğe ihtiyacı olan, piyasa koşullarını ve trendlerini analiz etmekte zorlanan ya da hisse vade aralığı gibi konularda destek almak isteyen yatırımcılara büyük kolaylıklar sağlar.
 • Hisseli Portföy'ün karşılaştırma ölçütü %90 BİST 100 Endeksi ve % 10 KYD Brüt Repo Endeksi'dir. Karşılaştırma ölçütü üzerinde getiri hedefleyen Hisseli Portföy, %75 ve üzeri oranda hisse senedinde değerlendirildiğinden anaparadan kayıp riski bulunmaktadır.

QNB Finansinvest’e ulaşmak için tıklayınız. 

* QNB Finansbank, emir iletimine aracılık yetkisi çerçevesinde QNB Finansinvest'in lehine faaliyet gösteren bir yatırım kuruluşudur.

**Özel Portföy ürünlerinden ve sunduğu avantajlardan yararlanabilmek için QNB Finansinvest müşterisi olunması gerekmektedir.