İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Harika Matematik Sergisi

The ZONE By QNB Finansbank

Bankamızın çocuklara yönelik projesi olarak hayata geçen ve interaktif modüllere sahip "Harika Matematik" sergisi ile çocuklar matematiğin soyut yanını somut olarak keşfederken, çocuklara hayatın her alanında matematiğin var olduğunu eğlenceli ve yaratıcı yüzüyle tanıtmayı hedeflendi...

"Harika Matematik" sergisi çocukların öğrendiklerini uygulama, yaşıtlarıyla birlikte bilgi ve becerilerini geliştirme ve ekip olarak çalışma fırsatı buldukları Atölye Alanı, Da Vinci Learning eğitim kanalının zengin içeriği ile buluştukları Auditoryum ve Türkiye'nin ilk ve tek kapalı Trambolin Parkı'nın bulunduğu The Zone by QNB Finansbank'ta 12 Kasım 2015 tarihinde açılarak 30 Nisan 2017 tarihine kadar burada yerini almıştır.

Sergimiz, bankamızın çocuklara özel eğlence ve kültür merkezi olan The ZONE by QNB Finansbank'ta 150,000'i aşkın minik ağırladı.

The Zone by QNB Finansbank'da çocuklarımıza matematiği sevdirirken, diğer yandan Türkiye'nin 25 farklı noktasına giden matematik tırımız ile Anadolu'da yaşayan miniklerimizin de yüzünü güldürdük. Gezici tırımız, İstanbul, İzmir, Adana, Amasya, Antalya, Aydın, Bursa, Çankırı, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kırşehir, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Nevşehir, Safranbolu, Sivas, Soma, Tekirdağ, Tokat ve Yalova'da binlerce çocuğumuza ücretsiz olarak ulaştı.