İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Gönüllü Finansçılar

Gönüllü Finansçılar

Gönüllü Finansçı Projeleri

Minik Eller Büyük Hayaller Platformu kapsamında Bankamızda 1.000'den fazla finansçı gönüllü olarak yer alarak çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe sahip olması için canla başla çalışıyor. Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor kapsamında 75 gönüllü finansçı eğitmen olarak, 150 gönüllü finansçı ise süpervizör olarak Türkiye'nin çeşitli illerinde çocuklarımıza kod yazmayı öğretiyor.

Harika Matematik Sergimize Bilgi Evleri'nden ve Çocuk Esirgeme Kurumları'ndan katılan çocuklarımıza gönüllü finansçılarımız serginin gezilmesi ve atölye çalışmalarında rehberlik yapıyor.Çocukların daha güzel yarınlara umutla bakması için gerçekleştirdiğimiz Boğaziçi Üniversitesi BUSOS Çocuk Şenliği, tenis dersleri ve bir çok oyunu barındıran pikniklerde gönüllü finansçılarımız her zaman çocuklarımızın yanında oluyor.

Gönüllü finansçılarımızdan birinin liderliği ile tüm finansçılarımızın Türkiye'nin bir çok okuluna kitap ve kıyafet gönderiyor.

Gönüllü Finansçılarımızın mesajı için tıklayınız.

Gönüllü Finansçı Minik Eller Büyük Hayaller Proje Yarışmaları

Türkiye çapında gönüllü finansçılarımızın 8-12 yaş arasındaki çocuklarımız için geliştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile her yıl bir yarışma düzenliyoruz. Projeler arasında kriterlere uygun olarak seçilen ilk 3 projenin hayata geçmesi için destek oluyoruz.

 • Erzurum Minik Eller Büyük Hayaller Çocuk Korosu projesi ile Erzurum Çocuk Esirgeme Kurumu'nda çocuklarımıza gönüllü finansçımız liderliğinde, enstrüman eğitimi verildi.
  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda eğitim alan çocuklarımız halka açık bir konser ile performans sergileme imkanı buldu.
 • Mavi Kapak Toplayalım Engelleri Kaldıralım projesi ile Bankamız genelinde tüm lokasyonlarımıza kapak toplama kutuları gönderildi ve tüm finansçılarımız topladıkları kapaklar ile projeye destek vermektedir. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne gönderilen mavi kapaklar ile ihtiyacı olan çocuklara akülü tekerlekli sandalye alınması amaçlanmaktadır.
 • Köyüm İçin Bir Fidan projesi ile Kahramanmaraş'ın köylerinde okuyan ilkokul öğrencileri ile birlikte, ağaç dikme etkinliği gerçekleştirilmiş ve çocuklarımıza doğa sevgisi aşılanmıştır. Aynı zamanda fidan diken çocuklarımıza okul ihtiyaçlarına yönelik malzemelerden oluşan çanta hediye edilmiştir.
 • Çocuklara Özel Ders projesi ile anlaşma yapılacak kamu ilköğretim okullarında özel ders projesine destek vermek isteyen gönüllü finansçılarımız haftanın bir günü çalışma yerlerine yakın bir okulda öğrencilere derslerinde yardımcı oldu.
 • Sakarya Üniversitesi Onkoloji Bölümü Çocuk Oyun Odası projesi ile hastanede çocuklara özel bir oyun odası kurulmasına destek olundu.. Aynı zamanda çocuklar ile vakit geçirmek isteyen gönüllü finansçılar için belli oyun zamanları planlanmaktadır.
 • TÜRKKÖK İlik Nakli Bağış projesi ile bankamızın belirlenen lokasyonlarında, Türkkök ilik veri bankasına işlenmesi için bağış programı kapsamında destek vermek isteyen gönüllü finansçılarımız ile Kızılay'ı bir araya getirecektir.
 • Minik Eller Büyük Hayaller Kütüphaneleri projesi kapsamında Erzurum'da köy okullarına kütüphane yapılacak ve bu okullardaki öğrencilerle gönüllü finansçılarımızın katılacağı kitap okuma günleri düzenlenecek.
 • Bi' Küçük Mola projesi ile Nazilli'de özel eğitim veren bir devlet okulumuzda, öğrencilerin stres altında oldukları zamanda sakinleşecekleri, zaman geçirecekleri özel bir oda hazırlanmaktadır.
 • Finansçının Eski Telefonu Bir Dileğe Dönüşsün projesi ile bankamız çalışanları kullanmadıkları cep telefonu, dizüstü bilgisayar ve tabletlerini Exit.com geri dönüşüm firmasına gönderecek, geri dönüşümden elde edilen gelirle de Bir Dileğim Var Derneği ile hasta çocuklar için bir proje hayata geçirilecek.