İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Gayrinakdi Krediler

İhtiyaç duyduğunuz finansman en uygun koşullarla QNB Finansbank'ta...

Teminat mektupları kredibilitenizi göstererek iş yaptığınız kurumlara karşı güvenilirliğinizi yükseltir, iş hacminizin ve kârlılığınızın artmasını sağlar.

Nakit teminat vermeksizin iş yapabilmenize olanak yaratır.

TL ya da ya da yabancı para cinsi üzerinden talep edebileceğiniz teminat mektubunuz, QNB Finansbank uzmanları tarafından değerlendirilerek hazırlanır ve ilgili kişilere teslim edilir.

Akreditif şartlı bir banka garantisidir. İhracatçıya akreditif şartlarına uyduğu takdirde mal veya hizmet bedelinin ödeneceği taahhüt edilir.

İhraç ettiğiniz ürünlerin bedelini banka garantisi ile tahsil edebilir, yurtdışından yapacağınız ithalatlarda akreditifinizi QNB Finansbank'tan açtırabilirsiniz.

Kabul kredisi, ithalatlarınızın bedelini vadeli olarak ödemenizi sağlayan bir kredi türüdür.

Ödeme için bir banka garantisi (Aval) istenmesi durumunda QNB Finansbank garantisiyle ithalatınızı kolaylıkla gerçekleştirebilir, karşı firma ile anlaşmanıza göre ithalat bedelinizi istediğiniz tarihte ödeyebilirsiniz.

Yurtdışına olan borç ve taahhütlerinizin QNB Finansbank garantisi altına alınmış olması firmanızın dış ticaret işlemlerinde esneklik ve güven sağlar.

Harici Garanti ürününü kullanabilmeniz için öncelikle QNB Finansbank kredi limitiniz olması gerekmektedir.

Referans Mektupları genellikle QNB Finansbank ile kredili olarak çalışan inşaat ve taahhüt firmaları için hazırlanır.

TL veya yabancı para olarak talep edebileceğiniz referans mektupları ilgili kişi veya kurumlara başvurduğunuz QNB Finansbank Şubesi tarafından hazırlanarak teslim edilir.