İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

KOBİNakit Hesap

Nakit Yoksa KOBİNakit
Hesap Var!

KOBİNakit Hesap, hesabınızda para olmadığı durumlarda bile ödemelerinizi yapabileceğiniz, nakit çekebileceğiniz QNB Finansbank'ın kredili banka hesabıdır.

KOBİNakit Hesap'ın Özellikleri Nelerdir?

  • KOBİNakit Hesap ile fatura, çek, vergi, SGK, kredi ve kredi kartı borcu gibi tüm ödemelerinizi hesabınızda para olmasa bile yapabilirsiniz. Ödemeleriniz gecikmez.
  • Tüm QNB Finansbank Şubelerinden, tüm QNB Finansbank ve diğer banka ATM'lerinden dilediğiniz zaman nakit çekebilirsiniz.*
  • KOBİNakit Hesabınızdan gerçekleştireceğiniz havale ve EFT'lerinizi ise QNB Finansbank Şubeleri, QNB Finansbank Internet ve Telefon Şubesi'nden dilediğiniz zaman kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ayrıca dilerseniz KOBİNakit hesabınızdan taksitli olarak çekim yapabilir, uygun komisyon oranları ile 4, 5 veya 10 ayda taksit taksit ödeyebilirsiniz.
  • KOBİNakit Hesabınızı kullandıktan sonra vadesiz hesabınıza para yatırdığınız anda, borcunuzun yatırdığınız tutar kadar olan miktarı otomatik olarak kapanır. Hesabınıza sadece kullandığınız gün ve kredi tutarı kadar faiz işler.
  • KOBİNakit Hesap borç ve faiz tutarlarınızı gösteren ekstreniz ay sonunda adresinize gönderilir.

Nasıl Başvuracaksınız?

  • KOBİNakit Hesap başvurusu yapabilmeniz ve detaylı bilgi alabilmeniz için sizi en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne bekliyoruz.
  • Tüm sorularınız için 0850 222 1 900 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Şimdi KOBİ Nakit Hesap başvurusunu KOBİ İnternet Şubesi üzerinden yapabilirsiniz!**

* Tek Nokta ATM'leri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.
** Kredi başvurunuz 1 iş günü içinde sonuçlanarak cevabınız sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir. Kredi talebinizin olumlu karşılanması durumunda kredi limitiniz otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır. Limitinizin hesabınıza tanımlanmasından sonra KOBİ Nakit Hesabınızı dilediğiniz zaman limitiniz dahilinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.