İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Kadın Girişimci Destek Kredisi

Kadın girişimcileri destekliyoruz

Türkiye'nin Büyüyen Gücü Kadın Girişimcilere Tam Destek Yine QNB Finansbank'tan!

Türkiye ekonomisinde ve kalkınmada önemli rol üstlenen kadın girişimcilerimizin yanında yer alıyor ve önemli sorunlardan biri olan sermaye ihtiyacına odaklanıyoruz.

Bu kapsamda 'Avrupa Birliği, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD - European Bank for Reconstruction and Development), Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu tarafından başlatılan Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı çerçevesinde 50 MM EUR'luk fonu kadın müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bu kredi ile, ülke ekonomisine katkı sağlayan, güçlü, kendine güvenen, başarılı kadın girişimciler işini ya da işletmesini büyütme fırsatı yakalıyor. 36 aya varan vadelerde, üstelik oldukça cazip koşullar ile sunulan Kadın Girişimci Destek Kredisi ile ilgili detaylı bilgi almak ve hemen başvurmak için tüm kadın girişimcilerimizi şubelerimize bekliyoruz.

Ayrıca, Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı çerçevesinde oluşturulan "İşletme Merceği" uygulaması, kadın girişimcilerin kendi işletmelerine odaklanarak güçlü oldukları yanları ve en önemlisi de gelişim fırsatlarını belirlemelerine yardım ediyor.

"İşletme Merceği"; finans yönetiminden, pazar bilgisine, pazarlama ve satıştan, insan kaynaklarına, strateji ve organizasyondan, risk yönetimi ve operasyonlara kadar yedi temel alandaki bilgileri analiz ederek kadın girişimcilerin işletmelerine yeni bir bakış açısıyla bakmalarını sağlıyor.

Güçlü olduğunuz yanları keşfetmek, işletmenizi daha da geliştirmek ve finanse etmek için www.kadinisletme.com linkine tıklayarak İşletme Merceği'ne hemen şimdi başlayabilirsiniz.

Kadın Girişimci Destek Kredisi