İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Borç Transferi Kredisi

QNB Finansbank ile tek elden çözüm:
Borç transferi kredisi!

QNB Finansbank'ın 36 aya varan vade seçenekleri, uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanı sunan ihtiyaç kredisi ürünleriyle tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplayın.

Kredi ve kredi kartı borçlarınızı gerekli koşulları sağlamanız durumunda, uygun ödeme seçenekleriyle ve aylık %2,69'dan başlayan faiz oranlarıyla tek noktadan ödemenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Gerekli Koşullar:

 • 1) Borç Transferi ile bankamıza transfer edilebilecek ürünler: ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı.
 • 2) Borç Transferi ile bankamıza transfer edilemeyecek ürünler: Konut kredisi, Ek Hesap, QNB Finansbank'taki borçlar
 • 3) Karşı banka kredi borcunun tamamı transfer edilebilmektedir. Şube ekranında görünen tutardan daha düşük tutarlı olacak şekilde transfer yapılamamaktadır.
 • 4) Karşı banka kredi kartı toplam borcu veya toplam borcundan daha düşük tutarlar transfer edilebilmektedir.
 • 5) Diğer bankalara yapılacak EFT'ler ücretsizdir.
 • 6) Karşı bankaya yapılan EFT'ler işlemin yapıldığı günden bir sonraki iş günü karşı bankaya ulaşmaktadır.
 • 7) Kredi tutarı karşı banka kredi kartı numarasına gönderildiği için ayrıca işlem yapılmasına gerek yoktur ancak kredi borçları için yapılan borç transferi işlemlerinde müşterinin mutlaka diğer banka şubesini arayarak yapmış olduğu ödeme ile ilgili bilgi vermesi gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi QNB Finansbank şubelerinde.

Aylık %2,69'dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak için sizi QNB Finansbank Şubeleri'ne bekliyoruz. Faiz oranı müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir. Örnek tutarlar için oluşan maliyet tabloları aşağıdaki gibidir.

  ALINACAK ÜCRETLER
(BSMV Dahil)
TOPLAM MALİYET ORANLARI**
Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Kredi Vadesi (Ay) Kredi Taksit Tutarı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) Sigorta Prim Tutarı* Yıllık Toplam Maliyet
10.000 TL %2,69 36 474 TL 52,5 TL 268,87 TL %47,0184
10.000 TL %2,92 36 493 TL 52,5 TL 271,25 TL %51,8148
10.000 TL %3,25 36 522 TL 52,5 TL 274,60 TL %58,9488
* Bankamız ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Poliçenizi bankamız aracılığı ile düzenletmeniz durumunda yaklaşık olarak tabloda yer alan ortalama 47 yaşında bir müşteri için hesaplanan hayat sigortası primi tahsil edilecektir. Poliçenizi bankamızın belirlediği teminatlar dahilinde başka bir sigorta şirketinden düzenletip daini-i mürtein Bankamız olacak şekilde şubemize ibraz etmeniz de mümkündür.
** Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir. Yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi dahil edilmemiştir.
Taksit tutarları hesaplanırken iki taksit dönemi arası 30 gün baz alınmıştır.
QNB Finansbank piyasa koşullarına göre faiz oranlarında ve kampanya şartlarında değişiklik yapma, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları reddetme hak ve yetkisine sahiptir. Tahsis edilecek kredi tutarı müşteri özelinde değişkenlik gösterebilir.
Tabloda yer alan kredi tutarları ve vadeler, örnek olarak belirtilmiştir. Diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye QNB Finansbank Şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya nasıl başvurabilirsiniz

 • 5030'a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS'le hemen yapabilirsiniz. Dilerseniz Hemen Başvur'a tıklayarak internetten veya QNB Finansbank Şubeleri'nden ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz QNB Finansbank Şubesi'nden İhtiyaç Kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Mobil aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Mobil kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

Başvuru için gerekli evraklar:

 • Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti),
 • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş),
 • Gelir Belgesi(Gelir belgesiz ön onay alınamaması durumunda gerekli)