İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Hazır Kredi

Acil durumda imdadınıza yetişen Hazır Kredi QNB Finansbank'ta!

İhtiyaç Anında Hazır Kredi!

QNB Finansbank'ta sizin için Hazır Kredi var! Bir kez başvurun her an kullanıma Hazır Kredi limitiniz olsun. İhtiyacınız olduğunda şubeye bile gelmeden Hazır Kredinizden limitiniz dâhilinde istediğiniz kadar kullanın, taksit taksit ödeyin. Hazır Krediyi kullanmak hesabınızdan para çekmek kadar kolay!

  • Hazır Kredi limiti, mevcut Ek Hesap limitinize bağlı ve bu hesap limitine ek olarak tahsis edilen ve sadece taksitli olarak kullanabileceğiniz bir kredi limitidir.
  • Hazır kredi limiti dahilinde 2 aydan 48 aya varan vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz.
  • Limit dahilinde 48 ay vadeden daha büyük bir vadede nakit kullanımı yapılamamaktadır.
  • Taksitli nakit çekimi, tüketici kredisi kullanımı, banka kredi politikaları incelemesi veya kullanılan nakdi kredilerin geri ödemeleri sonucu kullanılabilir Hazır Kredi Limitiniz değişiklik gösterebilmektedir.
  • Faiz oranlarımız ile ilgili detaylı bilgiye Faiz ve Ücretler sayfamızda Diğer/Ek Hesap Başlığı altından ulaşabilirsiniz.

Hazır Kredi Limit Başvurusu ve Bu Limitten Kullanım Nasıl Yapılır?

  • Başvurunuzu QNB Finansbank Şubeleri'nden, ATM'lerimizden, Çağrı Merkezi'mizden, Bireysel İnternet ve Cep Şubemizden yapabilirsiniz. Bireysel İnternet Şubemizden Krediler > Hazır Kredi adımlarını, Cep Şubemizden ise Krediler ve Ek Hesap > Hazır Kredi adımlarını takip ederek, şubeye gitmeye gerek kalmadan belgeleri onaylayarak anında Hazır Kredi limiti tanımlamak ve kullanmak çok kolay!