notify icon
Ana içeriğin başı

Konut Kredisi Hesaplama Aracı

Yepyeni bir yuvaya sahip olmanın yolunu açan konut kredileri

Yeni yuvanız için doğabilecek ihtiyaçlarınızda QNB Finansbank her zaman yanınızda.

TL

 

Yepyeni bir yuvaya sahip olmanın yolunu açan konut kredileri, çeşitli vadeler ve değişen faizlerle sunulabiliyor. Konut kredisi başvurusu yapmadan önce tüketiciler, alacakları kredinin vadeleri ve ödeme tutarları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Ev kredisi hesaplama araçlarıyla başvurduğunuz kredinin tüm detaylarını görebilir, bütçe planlamalarınızı buna göre gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Hesaplama Araçları

QNB Finansbank’tan yapacağınız kredi başvurularında söz konusu kredinin size nasıl bir maliyet ve ödeme planı doğuracağını merak ediyorsanız hesaplama araçlarını kullanabilirsiniz. Kredinizin faiz oranı, aylık taksit tutarı ve toplam ödeme miktarını öğrenmek için ilgili alanlara talep ettiğiniz kredi tutarı ve tercih ettiğiniz ödeme planını girmeniz yeterli. Üstelik konut kredisi hesaplama araçları ile başvurunuz sonucunda oluşabilecek ekstra masraflar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Krediniz herhangi bir tahsis ücreti veya ekstra masraf gerektiriyorsa ev kredisi hesaplama araçları bu detaylardan da haberdar olmanızı sağlıyor.

Farklı Kredi Seçeneklerine Farklı Ödeme Planları

İster ihtiyaç kredisi ister konut kredisi isterseniz taşıt kredisi talep ediyor olun, istediğiniz kredi türünün doğuracağı maliyetleri hesaplama araçlarıyla kolayca tespit edebilirsiniz. Farklı kredi türlerinde başvuru yapacaksanız hesaplama robotu üzerinden tercih ettiğiniz kredi tipini seçmeniz yeterli. İhtiyaç kredisi hesaplama sekmesiyle acil nakit ihtiyaçlarınız için sunulan kredilerin maliyetlerini öğrenebilir, taşıt kredisi hesaplama seçeneğiyle ise yeni bir araç satın almak için talep edeceğiniz kredilerin ödeme planları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İster Taksit Tutarını İster Toplam Krediyi Baz Alın

Konut kredisi hesaplama araçlarını kullanırken dilerseniz talep ettiğiniz toplam kredi miktarını baz alabilir ya da aylık ödeme gücünüze göre bir kredi planı oluşturabilirsiniz. Taksit tutarına göre hesaplama seçeneğiyle kredi ödemelerine aylık olarak ayıracağınız bütçeyi belirterek alabileceğiniz toplam kredi tutarını öğrenebilirsiniz.

 

Bütçenize göre bir kredi başvurusu yapmanın yolu planlı olmak ve oluşacak geri ödemelere karşı hazırlıklı davranmaktan geçiyor. İhtiyaç, konut veya araç kredisi hesaplama araçlarıyla talep edeceğiniz kredinin oluşturacağı tüm masrafları öğrendikten sonra, tercih ettiğiniz kredi tipi için birkaç tıkla online kredi başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınız için her an yanınızda olan QNB Finansbank, farklı kredi türlerinde sağladığı çeşitli ödeme planlarıyla her bütçeye uygun çözümler sunuyor.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?