notify icon
Ana içeriğin başı

Ücretsiz Dijital Köprü Çözümleri

e-Dönüşüm Ürünleri

NeoVade

NeoVade, alacaklısı ya da borçlusu olduğunuz e-Faturalarınız için, vadesinden önce ya da sonra ödenmesine yönelik teklifler oluşturabileceğiniz bir ticari iletişim platformudur.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Kolay İK, yeni nesil insan kaynakları yazılımıdır. Tüm çalışanlar Kolay İK'ya her zaman her yerden erişebilir ve tüm talepler ve süreçler internet üzerinde yönetilir.

Mutabakat İşlemleri

KolayMutabakat, şirketlerin elle yaptıkları tüm mutabakat süreçlerini web üzerine taşıyan bir platformdur. Platform, mutabakatın sürdürülebilir şekilde yapılmasını sağlayarak, şirketlerin iç kontrol süreçlerini güçlendirir ve vergi risklerinden korunmalarına yardımcı olur.

Saha Ekip Yönetimi

Saha operasyonunuza odaklanın! Ekmob ile, saha ekibinizi tek bir yerden kolayca yönetin, görüntüleyin ve gerçek zamanlı raporlayın!

Ön Muhasebe Programı

Kurulum gerektirmeyen bulut tabanlı ön muhasebe programı ile işletmenizin nakit akışını kolayca yönetin!

e-Ticaret Pazaryeri Yönetimi

StockMount entegrasyonu ile e-Ticaret sitelerinde satış yapan şahıs ve firmalar tüm işlemlerini tek ekrandan gerçekleştirebilirler.

Hesap Yönetimi

Kobaküs, tüm banka hesaplarınızı tek bir platform üzerinde, aynı anda ve yüksek güvenlikle yönetmenizi sağlar. Hesap Yönetimi sayesinde muhasebe sisteminize verileri otomatik olarak işleyerek hesaplarınızdaki her detayı kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Uluslararası Lojistik Yönetimi

Navlungo, ihracat, ithalat yapan, yurtdışı pazar yerlerinde ürün satan firmalar için lojistik teklifi bulma, satın alma ve yönetme platformudur.

Mağaza Satış ve Stok Yönetimi

ikas, perakendecilerin fiziksel mağazalarını tek bir platform üzerinden yönetmelerini sağlayan bir uygulamadır. ikas sayesinde, satış, stok takibi, etiket yazdırma, barkod tasarımı, tedarikçi/sipariş yönetimi gibi işlemleri daha az vakit ve efor harcayarak tek bir ekrandan gerçekleştirebilirsiniz.