notify icon
Ana içeriğin başı

Kullanım Koşulları

Dijital Köprü’ye başvurunuzu yapmanız ile birlikte; QNB Finansbank A.Ş (“QNB Finansbank”) olarak elde edeceğimiz finansal verileriniz de dahil olmak üzere tüm kişisel verilerinizin ne şekilde kullanılacağına ve işleneceğine dair sizi bilgilendirmek isteriz. 

QNB Finansbank nezdinde bulunan tüm verileriniz güvenle saklanır ve yasal çerçeve dışındaki 3. kişilere açıklanmaz.

Dijital Köprü’ye sizi en geniş anlamda temsile yetkili kişinin başvuru yapması gerekmekte olup, aksi durumda tüm sorumluluk tarafınıza aittir.

Kullanım Koşullarına onay vermeniz halinde verileriniz; 

İhtiyaçlarınız doğrultusunda talep ettiğiniz ürün ve hizmetlerimiz ile, acente sıfatıyla sunabileceklerimiz de dahil olmak üzere size sunulacak her türlü bankacılık ürün ve hizmetlerimizin sağlanılması,
Size özel kampanya, ürün ve hizmet planlanması, teklifler hazırlanarak bunların dönemsel olarak size sunulması, profilleme, segmentasyon çalışmalarında kullanılması,
Tanıtım, pazarlama ve sair amaçlı iletilerin gönderilmesi için kullanılır.

QNB Finansbank ile paylaştığınız verileriniz Dijital Köprü’nün yürütülmesi için ilgili web sitelerinin size hizmet verebilmesi için kullanılır ve/veya alınıp verilir. 
Kişisel verileriniz, QNB Finansbank Gizlilik Politikası ile Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası (“Politikalar”) altında korunmakta olup, Kullanım Koşullarını kabul etmeniz, Politikalarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Politikalarımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Gizlilik Politikası

Kişisel Verilerin Korunması

İletişim bilgileriniz kullanılarak size iletilecek kampanya, ürün ve hizmetlerimize ilişkin tekliflerimizi almak istemiyorsanız, her zaman QNB Finansbank’a bildirimde bulunarak, bunların kullanımını durdurabilirsiniz.