notify icon
Ana içeriğin başı

Geleceğe Dijital Köprü

Şirketinizi geleceğe taşıyan yenilikçi çözümler QNB Finansbank Dijital Köprü’de 2022’ye kadar ücretsiz! Üstelik QNB Finansbank müşterisi olmanıza bile gerek olmadan*!

Hemen Başvur

Dijital Köprü Nedir?

Şirketinizin ihtiyaçlarına tek bir çatı altında çözüm bulabileceğiniz ayrıcalıklar dünyasına hoşgeldiniz!
QNB Finansbank olarak, teknoloji alanındaki uzmanlığımız ile KOBİ’leri geleceğe taşıyan dijital köprü görevini üstleniyoruz.
Dijital Köprü ile hem bankacılık hem de bankacılık dışı ihtiyaçlarınızı dijital olarak tek bir yerden karşılayabilirsiniz.
Siz işinizi büyütün, gerisini bize bırakın!

Yenilikçi uygulamalarımız 0 850 222 0 035 numaralı Dijital Köprü Çağrı Merkezi ile bir telefon uzağınızda!

Dijital Köprü ürünlerini kullanmaya başlamak için QNB Finansbank müşterisi olmanıza gerek yok*!

Dijital Köprü ürünlerini ücretsiz olarak kullanmaya başlamak için başvuru formunu doldurmanız yeterli! Üstelik QNB Finansbank müşterisi olmanıza bile gerek olmadan!*.

*Hesabınızı başvuru tarihinden sonra 3 ay içerisinde dilediğiniz zaman açabilirsiniz.

Değerlerimiz

 • Ön şartımız yoktur.
 • Gizli ücretlerimiz yoktur.
 • Taahhüt ettiğimizi yaparız.
 • Ticari verileriniz güvendedir.

Hemen Başvur

Dijital Köprü e-Dönüşüm Ürünleri

Diğer Dijital Köprü Ürünleri


 

Ücretsiz Dijital Köprü Çözümleri

e-Dönüşüm: Yaratıcı, yenilikçi ve yüksek güvenlikli e-Dönüşüm uygulamaları ile şirketinizi geleceğe taşıyın. e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye ve fazlası bir tık uzağınızda.
Detaylı bilgi için tıklayın.

NeoVade: e-Fatura vadelerinizi siz yönetin!
Detaylı bilgi için tıklayın.

İnsan Kaynakları Yönetimi: Kolay İK ile bordrolama, özlük, fazla mesai, izin yönetimi ve çok daha fazlası tek yerde!!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Mutabakat İşlemleri:  Cari, Tam ve Beyan Alım, Beyan Satış mutabakatlarınızı elektronik ortamda kolaylıkla yapmanızı sağlayan çözümler bir tık uzağınızda.
Detaylı bilgi için tıklayın.

Saha Yönetimi: Saha ekibinizi tek bir yerden kolayca yönetin, görüntüleyin ve gerçek zamanlı raporlayın!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Ön Muhasebe: Yenilikçi ve kolay ön muhasebe programı ile ihtiyacınız olan her şey, tek bir uygulamada!
Detaylı bilgi için tıklayın.

e-Ticaret Pazaryeri Yönetimi: Her şeyi sat, her yerde sat!
Detaylı bilgi için tıklayın

Hesap Yönetimi: Tüm banka hesaplarınızı bir arada, tek platformda görüntüleyin!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Uluslararası Lojistik Yönetimi: Navlungo ile yüzlerce lojistik firması içinden size uygun olanı kolayca seçin!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Mağaza Satış ve Stok Yönetimi: ikas ile mağazanızın satış, stok ve raporlama yönetimini kolay ve hızlı hale getirin!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Ücretsiz Dijital Köprü Çözümleri İle İlgili Önemli Bilgilendirmeler

 • e-Dönüşüm Ürünleri QNB eFinans’ın sağlayacağı e-Fatura,e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Müstahsil Makbuzu ve e-Serbest Meslek Makbuzu ürünlerinden oluşmaktadır, bu ürünler dışında sunulan QNB eFinans ürünleri ya da farklı bir özel entegratörden alınacak ürün/Hizmetler QNB Finansbank tarafından hediye edilmeyecektir.
 • Cirosu 300 milyon TL’ye kadar olan firmalar Dijital Köprü çözümlerinden ücretsiz olarak faydalanabilir. 
 • e-Dönüşüm ürünleri için kullanım kotası takvim yılı boyunca e-Defter için 1 GB kullanım alanı, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Müstahsil Makbuzu ve e-Serbest Meslek Makbuzu kullanımlarının toplamı için 2022’ye kadar yıllık 1.000 kontördür.
 • Dijital köprünün sunduğu tüm ürünler 2022'ye kadar ücretsiz sunulmaktadır.
 • İnsan Kaynakları Yönetimi hizmeti Kolay İK tarafından verilmektedir. Dijital Köprü ile, bu çözümü firmanızın 60 çalışanına kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 
 • Mutabakat İşlemleri hizmeti KolayMutabakat tarafından verilmektedir. Bu çözümü takvim yılı boyunca firmanızın yapacağı yıllık 1500 mutabakata kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Saha Yönetimi hizmeti Ekmob tarafından verilmektedir. Bu çözümü firmanızın 10 çalışanı için ücretsiz kullanabilirsiniz.
 • Ön Muhasebe hizmeti KolayBi’ tarafından verilmektedir. Bu çözümü hiçbir sınırlama olmadan 2022’ye kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • e-Ticaret Pazaryeri Yönetimi hizmeti StockMount tarafından verilmektedir. Bu çözümü firmanızın e-Ticaret sitelerinde sahip olduğu 3 mağazaya kadar ücretsiz kullanabilirsiniz.
 • Hesap Yönetimi hizmeti Kobaküs tarafından verilmektedir. Hesap Yönetimi çözümünü firmanızın yapacağı aylık 1000 işleme kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Uluslararası Lojistik Yönetimi hizmeti Navlungo tarafından verilmektedir. Navlungo’nun sınırsız lojistik fiyat teklifi, fiyat tahmin robotu ve yurtdışı pazar yeri entegrasyonu içeren, 7/24 telefon ve canlı sohbet desteği sunan premium paketini Dijital Köprü ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Mağaza Satış ve Stok Yönetimi hizmeti ikas tarafından verilmektedir. Bu çözümü 1 adet terminal, 5,000 ürün yükleyebilme, 2 kullanıcı ile oturum açabilme ve tek şube/depo yönetimi ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Dijital Köprü ürünlerini kullanan müşterilerin, Dijital Köprü’den ayrılma taleplerini QNB Finansbank’a iletmesi gerekmektedir.
 • Dijital Köprü ürünlerini başvuru tarihinden sonra 3 ay QNB Finansbank müşterisi olmadan kullanabilirsiniz. Hesabınızı başvuru tarihinden sonra 3 ay içerisinde dilediğiniz zaman açabilirsiniz. Başvuru tarihinden 3 ay sonra QNB Finansbank üzerinde vadesiz hesabı bulunmayan üye firmaların Dijital Köprü ürünleri iptal edilecektir. Enpara üzerinde bulunan hesaplar dahil değildir.
 • QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.