notify icon
Ana içeriğin başı

Geleceğe Dijital Köprü

QNB Finansbank ücretsiz
e-Dönüşüm Paketiyle KOBİ’leri geleceğe taşıyor!

Hemen Başvur

Dijital Köprü Nedir?

Bankadan Fazlası: Dijital Köprü

Şirketinizin ihtiyaçlarına tek bir çatı altında çözüm bulabileceğiniz ayrıcalıklar dünyasına hoşgeldiniz!
QNB Finansbank olarak, teknoloji alanındaki uzmanlığımız ile KOBİ’leri geleceğe taşıyan dijital köprü görevini üstleniyoruz.
Dijital Köprü ile hem bankacılık hem de bankacılık dışı ihtiyaçlarınızı dijital olarak tek bir yerden karşılayabilirsiniz.
Siz işinizi büyütün, gerisini bize bırakın!

Değerlerimiz

 • Ön şartımız yoktur.
 • Gizli ücretlerimiz yoktur.
 • Taahhüt ettiğimizi yaparız.
 • Ticari verileriniz güvendedir.

Hemen Başvur


Ücretsiz Seçebileceğiniz Ürünler

e-Dönüşüm Çözümleri 

e-Dönüşüm Paketi Kazanç Tablosu

Ürün (yıllık kullanımınız)

Kazancınız (yıllık)

TL

Ürün (yıllık kullanımınız)

Kazancınız (yıllık)

TL

Ürün (yıllık kullanımınız)

Kazancınız (yıllık)

TL

Ürün (yıllık kullanımınız)

Kazancınız (yıllık)

TL

e-Dönüşüm Paketi ile Kazancınız

TL

 

e-Dönüşüm Ürünleri

e-Fatura:Fatura gönderme, alma, saklama, görüntüleme işlemlerinin elektronik ortamda yapılmasını sağlayan sistemdir. Detaylı bilgi için tıklayın.

e-Arşiv:e-Fatura mükellefi olmayan firmalara ve gerçek kişilere dijital ortamda iletilen elektronik fatura türüdür. Faturalar müşterilere e-Posta / SMS yolu ile veya kağıt belge olarak teslim edilebilir. Detaylı bilgi için tıklayın.

e-Defter: Muhasebe defter kayıtlarının elektronik ortamda hazırlanarak Gelir İdaresi Başkanlığı'na gönderilmesini sağlayan sistemdir..Detaylı bilgi için tıklayın

e-İrsaliye: Sevk irsaliyesi gönderme, alma, yanıtlama, saklama, görüntüleme işlemlerinin elektronik ortamda yapılmasını sağlayan sistemdir. Detaylı bilgi için tıklayın

e-Müstahsil Makbuzu (e-MM): Vergiye tabi olmayan çiftçilerden mal satın alınmasında fatura yerine geçen ticari bir belge olarak kullanılmakta ve halihazırda kağıt ortamda düzenlenmekte olan müstahsil makbuzunun, elektronik belge olarak düzenlenmesidir.Detaylı bilgi için tıklayın

e-Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM): Hukuk, muhasebe, tıp, veterinerlik, dişçilik, mühendislik vb. alanlarda faaliyet gösteren ve sanat ve spor gibi faaliyetleri profesyonel olarak icra eden serbest meslek erbabı olan kişilerin mesleki faaliyetlerine ilişkin düzenledikleri makbuzun elektronik halidir. Detaylı bilgi için tıklayın

NeoVade: Alacaklısı ya da borçlusu olduğunuz e-Faturalarınız için, vadesinden önce ya da sonra ödenmesine yönelik teklifler oluşturabileceğiniz bir ticari iletişim platformudur. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Muhasebe Entegrasyonu Nedir? Kullanım Koşulları nelerdir?

Muhasebe entegrasyonu; firmanızda kullanmakta olduğunuz belge oluşturma ya da muhasebe yazılımınızdan (ERP) oluşturulan e-Fatura gibi belgelerin web servis aracılığı ile özel entegratör uygulamasına aktarılmasını sağlayan sistemdir.

 • QNB Finansbank tarafından sunulan ücretsiz entegrasyon hizmeti QNB eFinans tarafından geliştirilen, eFinans Konnektör uygulaması aracılığı ile yapılır. eFinans Konnektör kullanılabilmesi için sistemlerinize ek ürün kurulumu yapılması gerekmektedir. Hizmet alım sonrasında QNB eFinans ekibi sizlerle iletişime geçerek, kurulum planlaması yapacak ve sisteminize uzaktan bağlantı yaparak kurulumu sağlayacaktır. eFinans Konnektör uygulaması muhasebe sistemleriyle sorgu bazlı veritabanı bağlantıları yapmaktadır. Bu nedenle veritabanına erişimi olan tüm sistemler ile ilgili sorgular yazılarak bağlantı sağlanabilmektedir. eFinans Konnektör uygulamasının desteklediği muhasebe programı listesi için QNB eFinans ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Mevcutta herhangi bir muhasebe sistemi (ERP) kullanmıyorsanız ya da oluşturacağınız belge adedi az ise entegrasyon yapmadan QNB eFinans'ın portal uygulaması üzerinden belge oluşturup gönderimini sağlayabilirsiniz.
 • QNB eFinans Portal Uygulaması Bulut sistemlerde sunulan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabileceğiniz bir platformdur. Mevcut kullanmakta olduğunuz ERP QNB eFinans ile entegre ise ERP nize QNB eFinans ile çalışmaya başladığınızı bildirmeniz gerekmektedir. ERP firmanızdan alacağınız hizmet kapsamında QNB Finansbank ek bir fayda sağlamayacaktır.

e-Dönüşüm Paketi İle İlgili Önemli Bilgilendirmeler

 • e-Dönüşüm Paketi QNB eFinans’ın sağlayacağı e-Fatura,e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Müstahsil Makbuzu ve e-Serbest Meslek Makbuzu ürünlerinden oluşmaktadır, bu ürünler dışında sunulan QNB eFinans ürünleri ya da farklı bir özel entegratörden alınacak ürün/Hizmetler QNB Finansbank tarafından hediye edilmeyecektir.
 • e-Dönüşüm Paketi, cirosu 300 milyon TL’ye kadar olan firmalar için tasarlanmış bir pakettir. 
 • Kullanım kotası takvim yılı boyunca e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Müstahsil Makbuzu ve e-Serbest Meslek Makbuzu için toplamda 100,000 adet kontör, e-Defter için 1 GB kullanım alanıdır.
 • QNB Finansbank sistemlerinden başvuru yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde QNB eFinans sistem kullanıcı bilgilerini firmanın başvuruda belirtilen iletişim bilgilerine iletir. Sistemlerin kullanıma başlanması için yapılacak işlemler bildirim emailinde detaylı tanımlanmaktadır.
 • Belirtilen hizmetler 2022'ye kadar QNB Finansbank’ın 300 milyon TL’nin altında cirosu olan müşterilerine özel sunulan bir hizmettir.
 • Kampanyaya dahil olan müşterilerin kampanyadan ayrılma taleplerini QNB Finansbank a iletmesi gerekmektedir.

Yeni tebliğler ile hangi özellikteki firmalara e-Dönüşüm ürünleri kullanma mükellefiyeti oluştu?

Resmi Gazete’de yayımlanan 509 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile firmaların e-Dönüşüm ürünleri kullanımına mükellef olma koşulları değişti. 
1 Ocak 2020 yılı itibarıyla firmalara e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve e-İrsaliye kullanma zorunluluğu oluşturan şartları öğrenmek için tıklayınız.