bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Adım Adım İhracat Hizmet ve Ürünler

QNB Finansbank Dijital Köprü’den Adım Adım İhracat Programı ile ihracat dünyasında yepyeni bir sayfa açıyoruz.

Hemen Başvur

QNB Finansbank Dijital Köprü’den Adım Adım İhracat Programı ile farklı talep ve tercihlere yönelik çözümlerden dileğinizi seçebilir, sunduğumuz avantajlardan faydalanabilirsiniz!

Adım Adım İhracat Nedir?

Dijital Köprü’den Adım Adım İhracat programı, ihracat ve e-ihracat alanında hizmet veren ya da ihracat yapma hedefi olan girişimci firmalara sunduğumuz farklı nitelikli hizmetleri, çözümleri ve de avantajları içeren bir programdır.

"Dış Ticarette Lider Banka QNB Finansbank” hedefimiz doğrultusunda, profesyonel çözüm ortaklarımız, dijital tabanlı uygulamalar ve ürün çeşitliliğimizle ihracatta büyümek isteyen müşterilerimiz için ticareti daha kazançlı hale getiriyoruz.

Avantajları

  • İşinde uzman personel ve danışmanlık desteği
  • Profesyonel ihracat ve e-ticaret çözümleri
  • Müşteri odaklı çalışma felsefesi
  • Online Müşteri Buluşmaları ve Eğitimler

Adım Adım İhracat Programı ilgili sorularınız için 00850 222 00 35 numaralı Dijital Köprü Çözüm Merkezi’nden Adım Adım İhracat Danışmanlarımızı arayarak destek alabilirsiniz.

Hizmet ve Ürünlerimiz

İhracat Kredisi

QNB Finansbank’ın ihracatçılara Adım Adım İhracat Programı ilgili sorularınız için 00850 222 00 35 numaralı Dijital Köprü Çözüm Merkezi’nden Adım Adım İhracat Danışmanlarımızı arayarak destek alabilirsiniz.

Rekabetçi faiz oranlarıyla ihracat taahhütlü döviz kredisi kullanım fırsatından siz de yararlanın!

İhracatçıya özel fiyatlı döviz kredisinden faydalanmak için ihracat bedellerinin bankamıza getirilmesi gerekmektedir. Krediler spot, eko spot, BCH türünde olup maksimum vade 1 yıldır.

  • Avantajları:
  • Kısa veya uzun vadeli kredi kullanma seçeneği,
  • Avantajlı faiz oranları,
  • Cazip koşullar

Detaylı bilgi almak için 0850 222 00 35 numaralı Dijital Köprü Çözüm Merkezi’nden Adım Adım İhracat Danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

İhracatçı Paketi

İhracat yapan firmalara özel İhracat Paketi’nin avantajlı dünyasına hoş geldiniz!

Avantajlı kur ve kredi fırsatlarından uzman dış ticaret bölge temsilcilerine, indirimli komisyon paketlerinden, cazip sigorta ve e-Fatura kampanyalarına kadar tüm ihtiyaçlarınıza çözümleri yeni ihracatçı paketiyle ihracat yapan müşterilerimize sunuyoruz.

Peşin & Mal Mukabili İhracat İşlemleri Ücretsiz

Peşin ve Mal Mukabili ihracat işlemlerinizi şubelerimiz ve Kurumsal İnternet Şubemiz aracılığıyla ücretsiz (*) olarak gerçekleştirebilirsiniz.

((*) QNB Finansbank hizmete ilişkin ücretlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Eko Dış Ticaret Komisyon Paketleri

İthalat, ihracat ve hem ithalat hem ihracat işlemlerini kapsayan üç farklı paketi içeren Eko Dış Ticaret Paketleri, bir yıl boyunca paket dahilindeki dış ticaret işlemlerinizi ekstra ücret ödemeden gerçekleştirmenize olanak veren hizmet paketleridir. Üstelik bu paketleri satın aldığınızda, bir sene boyunca sınırsız sayıda işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Eko İhracat Paketi dahilindeki işlemler: Mal Mukabili, Vesaik Mukabili, Peşin İhracat, İhracat Akreditifleri ve Akreditif Teyit İşlemleri

Hem dış ticaret hem de diğer bankacılık ürünleri ile ilgili sunduğumuz paket alternatifleri hakkında detaylı bilgi almak için 0850 222 00 35 numaralı Dijital Köprü Çözüm Merkezi’nden Adım Adım İhracat Danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.