notify icon
Ana içeriğin başı

Saha Ekip Yönetimi

Saha operasyonunuza odaklanın! Ekmob ile, saha ekibinizi tek bir yerden kolayca yönetin, görüntüleyin ve gerçek zamanlı raporlayın!

Hemen Başvur

Ekmob Nedir?

Dijital Köprü’nün Saha Ekip Yönetimi çözümü Ekmob tarafından sağlanmaktadır.

Ekmob, saha operasyonu olan şirketlere daha etkin ekip yönetim imkanı sağlayan bulut tabanlı ve SaaS modeliyle sunulan çözümler geliştirir.

Mobil CRM, mobil form, anketler, ziyaret planlama, sipariş, takım yönetimi/mesajlaşma ve lokasyon takibi özellikleriyle Ekmob, saha ekiplerinin tüm süreçlerini %40’a kadar daha verimli yönetmelerini sağlamaktadır.

Sadece yöneticiler değil, saha ekibiniz de bu uygulama sayesinde müşteri yönetimi, tahsilat yönetimi, iş takibi yönetimi, form yönetimi ve mesajlaşma ile verimini artırabilir.

Ekmob’un Avantajları Nelerdir?

  • Bir çok yazılım ve platform ile entegrasyon 
  • API bağlantısı sayesinde firmanıza uygun entegrasyon
  • Saha satış ekipleri, saha pazarlama ekipleri, teknik servis ve bakım ekipleri, perakende ekipleri gibi birçok farklı alanda kullanım

Ekmob’un Özellikleri Nelerdir?

  • Saha ekibinin GPS üzerinden lokasyon takibi
  • Müşteri bilgileri, teklif, satış ve aktivitelerin takibi
  • Raporlanabilir satışlar ile aktif ve anlık satış yönetimi
  • Yapılacak ziyaret, arama ve tüm aktivitler için ajanda oluşturma
  • Takım Yönetimi ve Mesajlaşma

Dijital Köprü ile Ekmob’un Hangi Özelliklerinden Faydalanabilirim?

Dijital Köprü ile, Saha Ekip Yönetimi çözümünü firmanızın 20 çalışanı için 2022 yılına kadar ücretsiz kullanabilirsiniz.

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yenilikçi uygulamalarımız 0 850 222 0 035 numaralı Dijital Köprü Çözüm Merkezi ile bir telefon uzağınızda!

Dijital Köprü çözümlerini başvuru formunu doldurarak  QNB Finansbank müşterisi olmadan hemen kullanabilirsiniz. Dijital Köprü’yü kullanmaya devam etmek için başvuru tarihinden sonraki 3 ay içerisinde Dijital Köprü Platformu’na giriş yapmanız gerekmektedir. Dijital Köprü Platformuna giriş yapabilmek için QNB Finansbank kullanıcı adı ve FinansŞifre’nizin olması yeterlidir. Başvuru tarihinden sonraki 3 ay içinde Dijital Köprü Platformuna giriş yapmamış üye firmaların Dijital Köprü çözümleri iptal edilecektir.