bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Dijital Köprü Başvurusu

Şirketinizin Dijital İhtiyaçları İçin Dijital Çözümler, Hemen Başvurun!

Şirketinizin bankacılık ve bankacılık dışındaki diğer ihtiyaçları için tüm dijital çözümleri Dijital Köprü de bulabilirsiniz. Hemen kullanmaya başlamak için başvuru formunu doldurmanız yeterli!

Henüz şirketiniz yok ama yakın zamanda kurmak mı istiyorsunuz? Dijital Köprü bu konuda da yanınızda, Mükellef ile şirketini kurmak için tıklayabilirsiniz.

*Dijital Köprü’yü kullanmaya devam etmek için başvuru tarihinden sonraki 1 ay içerisinde firmanızdaki yetkilinin Dijital Köprü Platformu’na giriş yapması yeterli olacaktır. Dijital Köprü Platformuna QNB Finansbank kullanıcı adı ve FinansŞifre ile giriş yapılabilir. Enpara.com Şirketim’de müşteriyseniz Dijital Köprü Platformu’na Enpara.com Şirketim İnternet şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Hemen Başvur

Dijital Köprü

Dilerseniz yalnızca bu seçimle ilerleyip, platforma giriş şifrenizi aldıktan sonra platforma giriş yapabilir ve sunduğumuz tüm dijital çözümleri inceleyerek çözüm başvurularınızı platform üzerinden de hızlıca iletebilirsiniz.

e-Dönüşüm Çözümleri

Muhasebe entegrasyonu ihtiyaçlarınızla ilgili fiyat bilgisi ve detaylı bilgi almak için linke tıklayabilir ya da 0850 250 67 50 Müşteri Hizmet Merkezi numarasından QNB eFinans ile iletişime geçebilirsiniz.

e-Ticaret Çözümleri

Finansal Çözümler

Yönetimsel Çözümler

Diğer Çözümler

Dijital Köprü Platformu üzerinden başvurusunu yapabileceğiniz, e-Dönüşüm ve Yönetimsel çözümlerle de entegre çalışan diğer tüm çözümlerimiz: Sodexo, Müşteri İletişimi Çözümü, Chatbot Çözümü ve çok daha fazlası…

Dijital Köprü Çözümleri

e-Dönüşüm Çözümleri

e-Dönüşüm: Yaratıcı, yenilikçi ve yüksek güvenlikli e-Dönüşüm uygulamaları ile şirketinizi geleceğe taşıyın. e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye ve fazlası bir tık uzağınızda.
Detaylı bilgi için tıklayın.

Yönetimsel Çözümler

Ön Muhasebe Programı: Yenilikçi ve kolay ön muhasebe programı ile ihtiyacınız olan her şey, tek bir uygulamada!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Uluslararası Lojistik Yönetimi: Navlungo ile yüzlerce lojistik firması içinden size uygun olanı kolayca seçin! 
Detaylı bilgi için tıklayın.

İnsan Kaynakları Yönetimi: Kolay İK ile bordrolama, özlük, fazla mesai, izin yönetimi ve çok daha fazlası tek yerde! 
Detaylı bilgi için tıklayın.

Mutabakat İşlemleri:  Cari, Tam ve Beyan Alım, Beyan Satış mutabakatlarınızı elektronik ortamda kolaylıkla yapmanızı sağlayan çözümler bir tık uzağınızda.
Detaylı bilgi için tıklayın.

Çoklu Banka Hesap Yönetimi: Tüm banka hesaplarınızı bir arada, tek platformda görüntüleyin!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Müşteri Desteği ve Satış Çözümü: Satış destek ve iletişim kanallarınızı tek panelden yönetin!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Müşteri İletişimi Çözümü: Binlerce müşteriye bildirim gönderin ve sizi fark etmelerini sağlayın.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Chatbot Çözümü: Hiçbir teknik destek olmadan web sitenize chatbotlar kurun, müşterilerinizle her an irtibatta kalın.

Detaylı bilgi için tıklayın.

e-Ticaret Çözümleri

Dijital Pazarlama Çözümü: Magnetiq ile tek panel üzerinden reklamlarınızı oluşturun ve yönetin!

Detaylı bilgi için tıklayın.

e-Ticaret Pazaryeri Yönetimi: Her şeyi sat, her yerde sat!
Detaylı bilgi için tıklayın

e-Ticaret Altyapısı: ikas ile dakikalar içerisinde e-ticaret sitenizi açın ve internetten satışa başlayın!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Finansal Çözümler

Faktoring Çözümü:  QNB Finans Faktoring ile dakikalar içerisinde faturalı çekinizi nakde çevirin!

Detaylı bilgi için tıklayın.

Alternatif Finansman: e-Fatura vadelerinizi siz yönetin!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Dijital Köprü Çözümleri İle İlgili Önemli Bilgilendirmeler

 • e-Dönüşüm Ürünleri QNB eFinans’ın sağlayacağı e-Fatura,e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-Müstahsil Makbuzu ürünlerinden oluşmaktadır, bu ürünler dışında sunulan QNB eFinans ürünleri ya da farklı bir özel entegratörden alınacak ürün/Hizmetler QNB Finansbank tarafından hediye edilmeyecektir.
 • e-Dönüşüm ürünleri için kullanım kotası takvim yılı boyunca e-Defter için 1 GB kullanım alanı, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Müstahsil Makbuzu kullanımlarının toplamı için takvim yılı boyunca 1.000 kontördür.

Ücretsiz 1000 kontör kullanım kotası biten QNB Finansbank Dijital Köprü müşterilerine özel QNB eFinans’ın indirimli fiyatlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Dijital Köprü Müşterilerine Özel Tek Kontör Fiyat Tablosu

Kontör Adedi İndirimli Paket Fiyatı
1,000 1,730 TL
2,500 3,480 TL
5,000 5,280 TL
10,000 7,800 TL

*Belirtilen indirimli fiyatlara  KDV dahil değildir. 

Tek Kontör Karşılığı Nedir?

‘Tek Kontör’ tüm e-Dönüşüm ürünleri için kullanılabilen bir kontör’dür. ‘Tek Kontör’ ile e-Dönüşüm ürünleriniz için ayrı ayrı Kontör veya MB alımına ihtiyaç duymadan tüm işlemlerinizi bu kontör tipi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Kontörler Nasıl Kullanılmaktadır?

e-Dönüşüm ürünlerinin kontör karşılıkları aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Örneğin, toplam 100 Tek Kontör ile 100 adet e-Fatura veya 400 adet e-Arşiv Fatura işlemi yapılabilmektedir.

e-Dönüşüm Ürünü İşlem Türü İşlem Adedi/Hacmi Tek Kontör Kullanımı
e-Fatura/e-İrsaliye Gönderme, Alma ve Saklama 1 İşlem 1 Kontör
e-Arşiv/e-MM Gönderme ve Saklama 4 İşlem 1 Kontör
e-Arşiv SMS Gönderme 4 SMS Gönderimi 1 Kontör
e-Defter (100 KB) Oluşturma ve Saklama 100 KB' lık Saklama* 1 Kontör

*Dosya boyutları için sıkıştırılmış halleri esas alınacaktır.

 • Dijital Köprü, 2023 yılında müşterilerine özel ücretsiz ve indirimli çözümler sunmaktadır.
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Çözümü Kolay İK tarafından verilmektedir. Dijital Köprü müşterilerimize özel hazırlanan detaylı paket içeriklerine Dijital Köprü Platformu üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Mutabakat İşlemleri Çözümü KolayMutabakat tarafından verilmektedir. Detaylı paket içeriğine Dijital Köprü Platformu üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Ön Muhasebe Çözümü KolayBi’ tarafından verilmektedir. Yeni Dijital Köprü müşterilerimiz bu çözümü hiçbir sınırlama olmadan 2025’e kadar ücretsiz olarak kullanabilir.
 • e-Ticaret Pazaryeri Yönetimi Çözümü StockMount tarafından verilmektedir. Yeni Dijital Köprü müşterilerimiz bu çözümü 2025’e kadar e-Ticaret sitelerinde sahip olduğu 4 mağaza için ücretsiz olarak kullanabilir.
 • Çoklu Banka Hesap Yönetimi Çözümü Kobaküs tarafından verilmektedir. Dijital Köprü müşterilerimize özel hazırlanan detaylı paket içerikleri ve %20 indirimli fiyatlara Dijital Köprü Platformu üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Uluslararası Lojistik Yönetimi Çözümü Navlungo tarafından verilmektedir. Yeni Dijital Köprü müşterilerimiz Navlungo’nun sınırsız lojistik fiyat teklifi, fiyat tahmin robotu ve yurtdışı pazar yeri entegrasyonu içeren, 7/24 telefon ve canlı sohbet desteği sunan paketini 2025’e kadar ücretsiz olarak kullanabilir.
 • E-Ticaret Altyapısı Çözümü ikas tarafından sunulmaktadır. Dijital Köprü müşterilerimize özel hazırlanan avantajlı paket içeriği ve indirimli fiyatlara Dijital Köprü Platformu üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Dijital Köprü Faktoring Çözümü hizmeti QNB Finans Faktoring tarafından verilmektedir. Dijital Köprü ile bu çözüm kapsamında faktoring işlemleriniz için işlem masrafı alınmamaktadır.
 • Dijital Köprü Dijital Pazarlama Çözümü Magnetiq tarafından sağlanmaktadır. Dijital Köprü müşterilerimize özel hazırlanan detaylı paket içerikleri ve %50 indirimli fiyatlara Dijital Köprü Platformu üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Dijital Köprü ürünlerini kullanan müşterilerin, Dijital Köprü’den ayrılma taleplerini QNB Finansbank’a iletmesi gerekmektedir.
 • Dijital Köprü çözümlerini başvuru formunu doldurarak QNB Finansbank müşterisi olmadan hemen kullanabilirsiniz. Dijital Köprü’yü kullanmaya devam etmek için başvuru tarihinden sonraki 1 ay içerisinde firmanızdaki yetkilinin Dijital Köprü Platformu’na giriş yapması yeterli olacaktır. Dijital Köprü Platformuna QNB Finansbank kullanıcı adı ve FinansŞifre ile giriş yapılabilir. Başvuru tarihinden sonraki 1 ay içinde platforma giriş yapılmadığında Dijital Köprü çözümleri iptal edilecektir.
 • Dijital Köprü’nün e-Dönüşüm Hizmetleri çözümünü iptal etmek istediğinizde ya da iptal gerçekleştiğinde, kullandığınız e-Dönüşüm ürünlerinin etiket aktivasyonlarının da kapatılması için talebinizi 0850 222 00 35 Dijital Köprü Çözüm Merkezimize iletmeniz gerekmektedir.
 • QNB Finansbank kampanya koşullarında ve platformda sunulan çözümler için hizmet alınan firmalarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.