notify icon
Ana içeriğin başı

E-İhracat Kampanyası

QNB Finansbank Adım Adım İhracat’tan E-İhracat Kampanyası

İhracat bedeli karşılığında seçili yurt dışı e-ticaret platformlarına ödediğiniz 3 işlem ücreti QNB Finansbank’tan!

QNB Finansbank Adım Adım İhracat’tan E-İhracat Kampanyası

QNB Finansbank, e-ihracat için KOBİ'lere özel avantajlar sunmaya 2023’te de devam ediyor. Yurtdışı e-ticaret platformlarından QNB Finansbank hesabına gelecek ihracat bedelleri karşılığında, ihracatçı Kobi’ler transfer masraflarında avantaj sağlıyor. 

1 Şubat 2023 itibarıyla başlayan kampanyada kapsamında seçili yurtdışı online pazaryerleri satıcıları, ihracat bedellerini QNB Finansbank’a yönlendirmeleri halinde, bankamızın avantajlı ürün ve hizmetlerinden yararlanma fırsatı bulacak.

Avantajlı Ürün ve Hizmetler

Seçili yurtdışı online pazaryerleri üzerinden QNB Finansbank hesabına gelecek her 1.000 USD ve üzeri  ihracat bedeli için işlem başına 250 TL,  takip eden ay içerisinde müşteri hesabına geri ödenecektir.(*)

(*)İlk ihracat bedelinin hesaba gelmesinden itibaren başlayan 1 yıl içinde maximum 3 adet işlem için hesaba geri iade yapılır.
(*)Kampanya 2022 yılı içerisinde bankamızdan dış ticaret hacmi geçirmeyen Yeni müşteriler için geçerlidir.
(*) Amazon, Aliexpres, Etsy ve Ebay işlemleri için kampanya geçerlidir.

Katılım Koşulları

  • Ödeme yapılması için Amazon, Aliexpres, Etsy ve Ebay üzerinden QNB Finansbank hesabına gelecek ihracat bedellerinin işlem başına minimum 1.000 USD olması gerekmektedir.
  • Hesap sahipleri mutlaka tüzel kişilik olmalıdır (şahısların bireysel hesaplarına gelen bedeller kapsam dışıdır).
  • Kampanyaya dahil olabilmek için QNB Finansbank tüzel müşteri numarasına sahip olmak gereklidir.
  • Avantajlı ürün ve hizmetlerden yararlanabilmek için müşterilerimiz 01.02.2023-30.06.2023 tarihleri arasında QNB Finansbank’a aşağıdaki “hemen başvur” butonu ile başvuru yapmalıdır. 
  • İş birliği başvuru yapan ilk 1000 müşterimiz için geçerlidir. Bu müşterilerin takibi ve kaydının tutulması QNB Finansbank sorumluluğundadır.
  • E-İhracat kampanya avantajlarından yararlanabilmek için Banka politikaları kapsamında değerlendirme yapılmakta olup, uygun bulunmadığı durumda Bankanın ilgili avantajlardan faydalandırmama ya da devam eden kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.
  • QNB Finansbank her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını bu sayfadan takip etmek müşterinin sorumluluğundadır. Sorularınız olması durumunda şubelerimizle iletişim kurabilirsiniz.
  • Kampanya 2022 yılı içerisinde bankamızdan dış ticaret hacmi geçirmeyen Yeni müşteriler için geçerlidir.

BAŞVURU FORMU GELECEK