notify icon
Ana içeriğin başı

Finansçıdan Kazançlı Paketler

Finansçıdan kazançlı paketler ile sürpriz yok kazanç çok

İhtiyaçlarınıza Özel Ayrıcalıklı Paketler QNB Finansbank'ta

İlgili yasal düzenleme gereğince 1 Mart 2020 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde mevcut paketlerimizin içeriğinde değişiklik yapılmıştır. Mevcut paketlerimizin içerikleri aşağıdaki şekildedir. 28.02.2020 itibarıyla Finansçıdan Kazançlı Paketlerin yeni satış ve yenilemesine son verilmiştir.

Finansçıdan Mini Paket

Aylık yalnızca 12 TL ödeyerek Finansçıdan Mini Paket ayrıcalıklarının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Ek Hesap'ta %5 Faiz İndirimi*
 • Çift Sarılı Hesap'ta +%0.50 Faiz**
 • Market, Benzin ve Restoran Harcamalarınıza %5 İndirim ile Aylık 5 TL İndirim***
 • Kredi Kartına 5 Kat ParaPuan****
 • Şubede Sıra Önceliği

Finansçıdan Hesaplı Paket

Aylık yalnızca 20 TL ödeyerek Finansçıdan Hesaplı Paket ayrıcalıklarının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Ek Hesap'ta %7.5 Faiz İndirimi*
 • Çift Sarılı Hesap'ta +%0.75 Faiz**
 • Market, Benzin ve Restoran Harcamalarınıza %5 İndirim ile Aylık 5 TL İndirim***
 • Kredi Kartına 5 Kat ParaPuan****
 • Şubede Sıra Önceliği

Finansçıdan Sınırsız Paket

Aylık yalnızca 25 TL ödeyerek Finansçıdan Sınırsız Paket ayrıcalıklarının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Ek Hesap'ta %10 Faiz İndirimi*
 • Çift Sarılı Hesap'ta +%1 Faiz**
 • Market, Benzin ve Restoran Harcamalarınıza %5 İndirim ile Aylık 5 TL İndirim***
 • Kredi Kartına 5 Kat ParaPuan****
 • Şubede Sıra Önceliği

*Ek Hesap avantajı kapsamında okul ödemeleri, menkul kıymet alımı gibi özel amaçlı kullanılan hesaplar ve banka politikaları gereği kısıtlanan hesaplar dahil değildir.

**Çift Sarılı Hesap’ta kazandığınız ek faizler ilgili ay sonunda hesabınıza tahakkuk edilir. Maksimum 100.000 TL’ ye kadar olan birikimleriniz için ek faiz avantajından faydalanabilirsiniz. Müşterek Çift Sarılı Hesap’ınız var ve birden fazla ortağın Kazançlı Paket’i var ise ek faiz oranı kazancın en yüksek olduğu paket türüne göre belirlenecektir. İlgili ay sonunda açık olan hesaplar için ek faiz ödemesi yapılacak olup, kapatılan ve inaktif Çift Sarılı Hesaplar için ek faiz avantajından faydalanılamayacaktır.

***Her harcamada %5 aylık maksimum 5 TL indirim harcamalarınız sonrasında harcama yapılan kredi kartınıza iade edilmektedir. Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları kampanyaya dahil değildir. Toptan gıda alışverişleri ve marketlerin elektronik kasalarından yapılan alışverişler dâhil değildir..

****Kredi kartı harcamalarında 5 kat değerli ParaPuan avantajına, kampanyalardan kazanılan ParaPuan'lar dahil değildir. Aylık en fazla 50 TL ParaPuan’a hak kazanılabilir. Kazanılan ParaPuanlar’ın kullanım süresi 90 gün olup, kullanılmayan ParaPuanlar 90. günün sonunda geri alınmaktadır. Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları kampanyaya dahil değildir. Kredi kartı harcamalarına değerli ParaPuan yüklemeleri harcama yapılan ayı takip eden ayda gerçekleştirilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Finansçıdan Kazançlı Paketler nasıl çalışır?

Finansçıdan Kazançlı Paketler kapsamında, paketinizin özellikleri dahilinde ekstra avantajlardan paketiniz devam ettiği sürece faydalanabilirsiniz. Kredi kartı harcamalarınızdan kazandığınız ParaPuan'lar bir sonraki ay kartınıza yüklenir.

Farklı hesaplarım için birden fazla Finansçıdan Kazançlı Paket tanımlayabilir miyim?

Satın almış olduğunuz paket, müşterek hesaplarınız hariç QNB Finansbank'ta bulunan tüm hesaplarınız için geçerlidir. Farklı hesaplarınız için birden fazla paket almanıza gerek bulunmamaktadır.

Finansçıdan Kazançlı Paketimi nasıl iptal edebilirim?

Finansçıdan Kazançlı Paketinizi dilediğiniz QNB Finansbank şubesinden, 0 850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığından, İnternet veya Cep Şubesinden iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal ettiğiniz takdirde:

Herhangi bir paket avantajından yararlanmadıysanız; tahsil edilen paket ücretinin tamamı iade edilir.
Paket ücretini peşin ödediyseniz ve paketinizi iptal ettiğiniz ay içerisinde herhangi bir paket avantajından yararlandıysanız; iptal edilen ayın ücreti iade edilmez, sonraki aylara ait ücretler iade edilir.Paket ücretini taksitli ödemeyi seçtiyseniz ve paketten yararlandıysanız, iptal tarihine kadar tahsil edilen paket ücreti iade edilmez.

Finansçıdan Kazançlı Paketler kapsamındaki işlemler değişebilir mi?

Finansçıdan Kazançlı Paket içeriklerini, işlem adetlerini ve var olan mevcut bir paketi uygulamadan kaldırmaya Bankamız yetkilidir. Bu değişiklikler müşterilerimizle Bankamız sisteminde kayıtlı ve iletişim tercihi olan cep telefonlarına SMS ile önceden paylaşılmak suretiyle bilgilendirme yapılarak değiştirilebilir.