İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

CardFinans Xtra

CardFinans Xtra

"Özel olmanın farkını yaşayın!"

CardFinans Xtra ile 1.500'ü aşkın marka ve 250.000'in üzerinde alışveriş noktasındaki üye işyerlerinde cazip kampanyalar ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler sizi bekliyor.

Üstelik Hediye Para programına dahil üye işyerlerinde gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizin Hediye Para tutarı kadarını bedavaya getirebilme imkanı da var!

Duty Free Harcamalarında 3 Taksit

CardFinans Xtra sahiplerinin İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yıl sonuna kadar tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri döviz karşılığı duty free harcamalarına 3 taksit fırsatı sunuluyor.

Bu fırsattan faydalanmak için tek yapmanız gereken 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı'nı arayarak kampanyaya dahil olmak istediğinizi söylemek.

Kampanya kapsamında USD cinsinden yapılan alışverişler, işlem tarihindeki Bankamız serbest piyasa efektif döviz kuru üzerinden TL'ye çevrilerek taksitlendirilmektedir. Eğer döviz cinsi USD dışında ise önce MasterCard/ Visa tarafından USD'ye çevrilmekte; daha sonra USD döviz cinsinden gelen işlem kayıt tarihindeki Bankamız serbest piyasa efektif döviz kuru ile TL'ye çevrilerek taksitlendirilmektedir. Kampanya 31 Aralık 2018'e kadar geçerlidir. QNB Finansbank kampanyayı uzatma ve erken sonlandırma hakkını saklı tutar. ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar taksit kampanyasına dahil değildir. Kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu (KKDF) Hesaplamasına İlişkin Önemli Bilgilendirme:

USD ekstre tercih etmeniz halinde, ilgili yasal düzenlemeler gereği, son ödeme tarihi itibariyle ödenmeyen USD harcama tutarı, döviz kredisi olarak değerlendirilmekte ve söz konusu tutar üzerinden %15 oranında KKDF ödenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dönem borcunuzun ödenmemesi ya da eksik ödenmesi halinde, hesap kesim tarihindeki hesap bakiyesinin taksitlendirilen kısmına %15 oranında Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu (KKDF) hesaplanarak hesap özetinize yansıtılır.

Hediye Para ile ETS Seyahat Hattı'ndan bedava bilet alımı

QNB Finansbank Çağrı Merkezi 0850 222 0 900 numaramızdan ETS Seyahat Hattı'na bağlanarak yaptığınız 150TL ve üzeri uçak bileti alımlarında, alışverişiniz sonrası tarafınıza gönderilecek SMS'te yer alan harcama sözünü kabul ederek, biletinizi 1,500 TL'ye kadar bedavaya getirebilirsiniz.

Hediye Para kampanya detayları için tıklayın.