İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Servisler ve Diğer Özellikler

Hesap bakiyenizi sorun, söyleyelim.

CardFinans Nakit SMS Servisleri*

SMS Servisleri; cep telefonunuzun kısa mesaj (SMS) özelliğini kullanarak bilgi almanızı sağlayan hizmetimizdir. Sadece bir SMS göndererek anında CardFinans Nakit kartınıza şifre alabilir,hesap bakiyenizi veya parapuan miktarınızı öğrenebilirsiniz.

*SMS servislerimizden yararlanabilmeniz için güncel cep telefonu numaranızın bankamız sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.

SMS Bilgi Servisi ücretsizdir. SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Avea aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir. Turkcell, Vodafone ve Avea kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. QNB Finansbank tarafından gönderilen mesajlar için size herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.

CardFinans Nakit SMS Servisi ile Hesap Bakiyenizi Nasıl Öğrenirsiniz?

  • BAKIYE yazıp banka kartı numaranızın son 4 rakamını aralarında boşluk bırakıp 3996'ya SMS gönderin (ÖRNEK: BAKIYE 0915).
  • Tarafınıza iletilecek olan bakiye bilgisi CardFinans Nakit'inizin ana hesabına ait kullanılabilir bakiyeyi* verecektir.
*Kullanılabilir bakiye bilgisi, hesabınızda bulunan vadesiz mevduat bakiyeniz ve varsa Ek Hesap limitinizden oluşmaktadır.

CardFinans Nakit SMS Servisi ile ParaPuan Miktarınızı Nasıl Öğrenirsiniz?

  • PUAN yazıp banka kartı numaranızın son 4 rakamını aralarında boşluk bırakıp 3996'ya SMS gönderin (ÖRNEK: PUAN 0915).
  • Birden fazla CardFinans Nakit banka kartınız olması durumunda, tarafınıza iletilecek olan ParaPuan miktarı tüm banka kartlarınızdaki toplam ParaPuan miktarını içerecektir.
  • ParaPuanlarınızı dilediğiniz CardFinans Nakit banka kartınızla kullanabilirsiniz.

CardFinans Nakit ile İhtiyaç Duyduğunuz Zaman Şifrenizi Nasıl Alırsınız?

  • CardFinans Nakit şifreniz, kartınız basıldıktan hemen sonra cep telefonunuza SMS ile gelecektir. Sistemimizde kayıtlı bir cep telefonunuz yok ise, şifreniz adresinize posta kanalı ile ulaştırılacaktır. Dilerseniz siz de 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı'nı arayarak veya sırasıyla aralarında birer boşluk bırakarak "NAKIT", banka kartı numaranızın son 4 rakamını, annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk harfini, ve banka kartınızın vade tarihini (ay-yıl) (ÖRNEK: NAKIT 1905 A 0915) SMS ile 3996'ya göndererek CardFinans Nakit şifrenizi oluşturabilirsiniz.
  • Şubelerimizde müşteri temsilcilerinize şifre talebinizi iletebilir, bankamız sistemi üzerinden cep telefonunuza gönderecekleri ücretsiz SMS ile şifrenizi alabilir, alışverişlerinizde ve ATM'lerde güvenle kullanabilirsiniz.
  • 0850 222 0 900 çağrı merkezimizde şifrenizi oluşturabilir, alışverişlerinizde ve ATM'lerde güvenle kullanabilirsiniz.
  • Banka kartınız basıldığında şifreniz otomatik olarak cep telefonunuza SMS ile gelir. Sistemimizde kayıtlı bir cep telefonunuz yok ise, şifreniz adresinize posta kanalı ile ulaştırılır.