İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

3D Secure

CardFinans Nakit'le internetten güvenli alışveriş yapabilirsiniz!

CardFinans Nakit ile İnternet'ten Alışveriş

CardFinans Nakit banka kartınız ile üye işyerlerinin 3 Kat Güvenli Sistem'i (3D Secure) destekleyen İnternet sitelerinden güvenle ve hızla online alışveriş yapabilirsiniz.

Banka kartınız ile Internet'ten yapacağınız alışverişlerinizde, kartınıza bağlı ana hesabınızda işlem tutarı kadar kullanılabilir bakiyeniz olması yeterlidir.

3 Kat Güvenli Sistem (3D Secure) Nasıl Çalışır?

  • 3 Kat Güvenli Sistem, Bankalararası Kart Merkezi, Visa ve MasterCard tarafından desteklenen, online alışverişlerinizi maksimum güvenlikle yapmanızı sağlayan otorizasyon aşamasıdır.
  • Ödeme anında, QNB Finansbank Güvenli Ödeme Penceresi ekrana gelir, kart ve ödeme bilgilerini doldurmanız istenir.
  • "Gönder" butonunu tıkladığınızda sistem kart bilgilerinizi kontrol eder ve tek kullanımlık alışveriş şifresini cep telefonunuza SMS ile iletir.
  • Cep telefonunuza gelen alışveriş şifresini, ekranda doğru girdiğiniz takdirde alışveriş işleminiz tamamlanır.
  • 3 Kat Güvenli alışveriş sistemini kullanabilmeniz için bankamıza kayıtlı olan cep telefonu numaranızın güncel ve yanlışsız olması gerekir.

Cep telefonu numarası sistemde yanlış veya eksik olan müşterilerimiz; şubelerimiz, Internet Şubesi veya 0850 222 0 900 numaralı Çağrı Merkezimiz kanalıyla cep telefonlarını güncelleyerek işlemlerini daha sonra gerçekleştirebilirler.