İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

CardFinans Nakit

Alışverişte de, nakit ihtiyaçlarınızda da CardFinans Nakit hep yanınızda!

CardFinans Nakit, QNB Finansbank'ın banka kartıdır.
Nakit taşımadan alışveriş yaptırır! Hem de isteyene taksitle!

CardFinans Nakit'in Avantajları

  • CardFinans Nakit, hesabınızdaki para ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve alışverişlerinizde nakit para yerine kullanabileceğiniz bir banka kartıdır.*
  • CardFinans Nakit ile QNB Finansbank POS'larından yapacağınız alışverişlerde ParaPuan kazanabilirsiniz. Biriken ParaPuanlarınızı, ParaPuan kullanılabilen QNB Finansbank POS'larında alışverişlerinizde para yerine kullanabilirsiniz.
  • CardFinans Nakit ile 3 Kat Güvenli Sistem sayesinde internetten güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
  • CardFinans Nakit ile alışverişlerinizde taksit yaptırabilirsiniz.
  • CardFinans Nakit kartınızla sadece QNB Finansbank ATM'lerinden değil, diğer bankalara ait ATM'lerden de para çekebilirsiniz.**
  • Yurtdışında Electron/Plus ya da Maestro/Cirrus amblemlerini gördüğünüz tüm ATM'lerden CardFinans Nakit kartınızı kullanarak para çekebilirsiniz.
  • Yine aynı amblemleri gördüğünüz her yerde, kartınızla vadesiz hesabınızdan alışveriş yapabilirsiniz.
  • CardFinans Nakit kartınıza tanımlı bir Ek Hesabı'nız varsa, hesabınızda para olmasa bile para çekebilir, alışveriş yapabilirsiniz.
* POS aracılığı ile yapılan alışverişlerinizde günlük minimum harcama tutarı 1 TL, günlük maksimum harcama limiti 10.000 TL'dir.
** QNB Finansbank dışındaki diğer ATM'lerden CardFinans Nakit kartınız ile yapacağınız Bakiye Görüntüleme ve Para Çekme işlemlerinden komisyon bankamızca, hesabınızdan tahsil edilecektir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

QNB Finansbank ATM'lerinden yapılabilen işlemleri görmek için tıklayınız.

CardFinans Nakit Başvurusu Nasıl Yapılır?

CardFinans Nakit sahibi olmak için 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı'ndan veya QNB Finansbank Şubeleri'nden başvuru yapabilirsiniz.