bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Finansçı’dan İhracat Paketi

Finansçı’dan İhracat Paketi ile ihracatçılara tam destek!

Finansçı'nın size özel ihracat paketiyle ile hem firmanız hem kazancınız büyüsün.
Global ağımız, uluslararası deneyimimiz, dış ticarette uzman temsilcilerimiz ve her ihtiyaca yönelik çözümlerimizle ihracatçılarımızın yanındayız.

Self Servis Dış ticaret Menüsü

Self Servis Dış ticaret Menüsü sayesinde dış ticaret işlemlerini hiç olmadığı kadar kolay halledin.

Dünyanın neresinde olursa olsun dış ticaret faaliyetlerinizi QNB Finansbank İnternet şubesi üzerinden takip ve kontrol edebilir, her türlü koşulda kolayca müdahale edebilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Üstelik 0216 524 4545 numaralı Dış Ticaret Danışma Hattı’ndan dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Eko Dış Ticaret Komisyon Paketleri

İhracat ve ithalat yapan firmalara özel Eko Dış Ticaret Paketleri'nin avantajlı dünyasına siz de davetlisiniz.

İthalat, ihracat ve hem ithalat hem ihracat işlemlerini kapsayan üç farklı paketi içeren Eko Dış Ticaret Paketleri, bir yıl boyunca paket dahilindeki dış ticaret işlemlerinizi ekstra ücret ödemeden gerçekleştirmenize olanak veren hizmet paketleridir. Üstelik bu paketleri satın aldığınızda, bir sene boyunca sınırsız sayıda işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Paket dahilindeki işlemler

  • İhracat İşlemleri: Mal Mukabili, Vesaik Mukabili, Peşin İhracat, İhracat Akreditifleri ve Akreditif Teyit
  • İthalat İşlemleri (Akreditif açılış ve aval  hariç): Peşin, Mal Mukabili, Vesaik Mukabili, Kabul Kredili Vesaik / Mal Mukabili ithalat işlemleri

Hem dış ticaret hem de diğer bankacılık ürünleri ile ilgili sunduğumuz paket alternatifleri hakkında detaylı bilgi almak için şubelerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Avantajlı Kur

İhracat ve ithalat döviz işlemleri için avantajlı kur ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Tüm ihracat ve ithalat kapsamındaki kur işlemlerinizi, dış ticaret firmalarımıza özel sunduğumuz kur fırsatlarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi almak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İhracat Taahhütlü Döviz Kredisi

Rekabetçi faiz oranlarıyla ihracat taahhütlü döviz kredisi kullanım fırsatından yararlanabilirsiniz.

İhracatıya özel fiyatlı döviz kredisinden faydalanmak için ihracat bedellerinin bankamıza getirilmesi gerekmektedir. Krediler spot, eko spot, BCH türünde olup maksimum vade 1 yıldır.
Bilgi almak için şubelerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Eximbank Kredileri

Eximbank'ta kullanacağınız  kredilerinizin teminatı için düzenlenecek  teminat mektubu ve aval komisyonlarına özel fiyatlamadan faydalanabilirsiniz.

Eximbank’a hitaben verilecek olan performans mektupları ve aval işlemleri için rekabetçi komisyonlarla ihracatçılarımızı destekliyoruz. Bilgi almak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Finans Yıldızı

Her türlü ödeme ürünlerinizi ve dosya transfer işlemlerinizi Finans Yıldızı Portalımız üzerinden gerçekleştirin, rahat edin.

Kişisel bilgisayarınıza herhangi bir kurulum gerektirmeden internet erişiminizin olduğu her yerden kullanıcı adı ve şifrenizle Finans Yıldızı portalına giriş yapabilirsiniz. TL cinsinden transferlerde masraf alınmayan bu portal üzerinden yurt içi ve dışı döviz transferlerinizi de gerçekleştirebilir, SWIFT mesajlarının e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Türk Lirası veya döviz transferlerinizde işlem akıbetlerinizle ilgili bilgileri şubeye gitmeye gerek kalmadan kolayca öğrenebilirsiniz.

Finans yıldızının tüm ayrıcalıklarını öğrenmek için tıklayınız.

Sigorta Kampanyası

Dış ticarette riskinizi doğru yönetmek için avantajlı sigorta teklifleri ile yanınızdayız.

Nakliyat sigortalarında sektördeki en rekabetçi teklif sunuyoruz.

Alacak Sigortalarında ise müşteri özelinde fiyatlama imkanı ile yanınızdayız.

Diğer Sigortalarda avantajlı fiyat seçeneklerini öğrenmek için başvuru yapmanız yeterlidir.

Şirket ünvanı, telefon, VKN bilgilerinizle BRYBankasuransUrunYonetimi@qnbfinansbank.com adresine mail ile başvurularınızı iletebilirsiniz.

QNB  Finansbank A.Ş., QNB Sigorta Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş. ,Sompo Sigorta A.Ş., HDI Sigorta A.Ş., Mapfre Sigorta A.Ş.,Groupama Sigorta A.Ş., Allianz Sigorta A.Ş.,Anadolu Sigorta A.Ş., Axa Sigorta A.Ş., Doğa Sigorta A.Ş., Coface Sigorta A.Ş. ve Euler Hermes Sigorta A.Ş.‘nin acentesidir.

Müşteri Bilgilendirmeleri

Dış ticaret işlemlerinize ait müşteri bilgilendirme hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

İthalat Akreditif Açılış ve Değişiklik bilgilendirmelerini e-posta olarak, Gelen İhracat Bedel ve İthalat Transfer bilgilendirmelerini hem SMS hem e-posta olarak alabilirsiniz. Dilerseniz, içerisinde Transfer Bildirim Formu ID numarası bulunan İthalat Transferlerinize ait işlem dekontlarınızı da e-posta ile temin edebilirsiniz. Ücretsiz olan bu bilgilendirme hizmetimiz için şubenizden talepte bulunabilirsiniz.

Corporate SWIFT

Corporate SWIFT ile bankamıza doğrudan talimat verebilirsiniz.

SWIFT sistemine üye olan firmalar, SWIFT talimatlarını doğrudan bu sistem aracılığıyla bankamıza iletebilirler. Detaylı bilgi için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.