İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sponsorluklar

Hedeflerimiz

QNB Finansbank olarak kurulduğumuz günden bu yana "müşterisinin sorununu çözen, müşterisine yardımcı olan banka" olduk; odağında insan olan bir bankacılık anlayışını benimsedik. Müşterilerimize toplamadan, çarpmadan, klasik bankacılık hizmetlerinden fazlasını sunma vaadimizin arkasında durduk ve bu anlayışla her ihtiyaçlarında yanlarında olduk.

Bankacı değil, Türkiye'nin finansçısı olduk...

Türkiye'nin finansçısı olarak, 'BİZ'i 'BİZ' yapan bu özgün yaklaşımımızla "İşimiz rakamlarla değil, insanlarla" mottosu etrafında hareket ettik. Bu yüzden toplumsal sorumluluğumuzun bilinci ile; en çok katkı sağlayabileceğimiz alanlara odaklandık. Bugüne kadar kültür, sanat, spor, eğitim gibi farklı alanlarda bir çok projeye imza attık.

2015 yılında ise bu yaklaşımımızı yepyeni projelerle çok özel bir platformda buluşturmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz; 'çocuk' odağımızı ve çalışkanlığımızı vurgulayacak 'Minik Eller' ile çocuklarımızın geleceğe yön verecek yaratıcılıklarının başlangıç noktası olan 'Büyük Hayalleri' bir araya getirerek 'Minik Eller Büyük Hayaller' gelişim platformunu oluşturmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Türkiye'nin dört bir yanındaki finansçılarımızın değerli görüşleriyle birlikte oluşturduğumuz çocuk odaklı gelişim platformumuzla, 'Finansçı' nın özünde olan; yenilikçi, yaratıcı, analitik ve çözüm odaklı, güvenilirlik özelliklerinin ve insan odaklı yaklaşımımızın yeni nesillere aktarılmasını hedefliyoruz. Geleceğin yaratıcı liderleri olan çocuklarımızın hayata insan odaklı ve çok yönlü bir perspektiften, farklı açılardan bakabilmesi için gelişimlerine, öğrenme ve bilgiyi değerlendirme güçlerinin artmasına katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Türkiye'nin dört bir yanında görev yapan 13 bini aşkın finansçımızın, çocukları ve aileleri ile Minik Eller Büyük Hayaller'in bir sosyal paydaşı, bir proje ortağı; çocukların gelişen hayal gücü ve yaratıcılığı için bir iyi niyet elçisi olması ile gurur duyuyoruz.

Çocuk odaklı bir topluma katkı ve toplumsal gelişim platformu olan 'Minik Eller Büyük Hayaller'in en büyük özelliklerinden biri de, farklı alanlarda birçok projeyi kapsıyor olması. Bu sayede sürekli gelişerek kalıcı olması hedefi ile topluma katkımızı sürdürmeyi hedefliyoruz.