İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Müşteriye Sözümüz

İşimiz rakamlarla değil insanlarla

Neden mi?

QNB Finansbank olarak, siz değerli müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunacağımızın sözünü veriyoruz. Bunu gerçekleştirmek için size sadece bir banka değil, bir finansçı vaat ediyoruz.

Çünkü finansçı sizi dinler ve anlar

Finansçı sizi can kulağıyla dinler. Problemlerinizi analiz eder. İhtiyacınızın tam olarak ne olduğunu anlamaya odaklanır

Çünkü finansçı size özel çözümler sunar

Finansçı, size sunduğu her ürünün bir ihtiyacı karşıladığından emin olur. Sizi ihtiyaçlarınıza en iyi cevap veren ürünlere yönlendirir. Yeni bakış açıları geliştirip size fırsatlar yaratır.

Çünkü finansçı sorunlarınıza çözüm üretir

Finansçı zamanınızın ne kadar önemli olduğunu bilir. Bu yüzden her türlü sorununuza en geç iki işgünü içinde çözüm sunmayı hedefler.

Çünkü finansçı iyi günde, kötü günde de yanınızda olur

Finansçı, ailenizin ve şirketinizin parlak bir geleceğe sahip olması için sizinle beraber çalışır. Sizinle kurmuş olduğu uzun vadeli ilişkiye her zaman önem verir.

Çünkü finansçı ürün ve işlem ücretlerinde şeffaftır

Finansçı sadece verdiği hizmetin karşılığını alır. Sunduğu ürün ve hizmetler için, şubelerimiz ve internet sitelerimizde duyurduğumuz ücret ve komisyonlar dışında hiçbir ücret talep etmez.

Finansçıyı müşterilerimize sorduk

Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri sunarak adeta onların sağ kolu gibi çalışan finansçıları bir de QNB Finansbank müşterilerinden dinleyin.