bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Ek Hesap Sıfır Faiz Kampanyası

Ek Hesap'ta yıl sonuna kadar faiz yok!

"Ek Hesap faiz oranı size özel 1 ay boyunca %0"

Ek Hesap’ınızın faiz oranı size ilettiğimiz SMS’te belirtilen tarih aralığında geçerli olacak şekilde %0 olarak tanımlanmıştır.

Sık Sorulan Sorular

Sıfır Faiz Kampanyası nasıl çalışır?

Özel Faiz kampanyası kapsamında, kampanya geçerlilik tarihleri arasında bu orandan faydalanabilirsiniz. Ek Hesap limitinden yapacağınız nakit çekim, alışveriş ve diğer harcamalarınızda kampanya süresi boyunca boyunca faiz yansımayacaktır.

Sıfır Faiz Kampanyası ile ne kadar kullanım yapabilirim?

Ek Hesap limitinizin tamamı kadar kullanım yapabilirsiniz. Ek Hesap limit bilginizi QNB Finansbank Cep Şubesi, İnternet Şubesi, ATM, Çağrı Merkezi ve Şube kanallarımızdan öğrenebilirsiniz. 

Dilerseniz yine bu kanallarımızdan limit artış talebi oluşturarak onaylanması halinde limitinizi arttırıp daha fazla kullanım yapabilirsiniz.

Sıfır Faiz Kampanyasını nasıl kullanabilirim?

Talimatlı Ek Hesabınızdan para çekme, havale, eft, fatura ödeme, kart/kredi borcu ödeme gibi işlemleri yaparak kolayca kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri QNB Finansbank Cep Şubesi, İnternet Şubesi, ATM, Çağrı Merkezi ve Şube kanallarından yapabilirsiniz.

Sıfır Faiz Kampanyasının süresi bittiğinde ne olacak?

Kampanya süresi bittikten sonra, kullanılan ancak ödemesi yapılmayan tutara ve yeni kullanımlarınıza günlük güncel Ek Hesap faizi işlemeye başlayacaktır. Örnek olarak 100 TL için günlük vergiler dahil 7 kuruş faiz işleyecektir. Diğer tutar hesaplamalarını hesaplama aracımız ile yapabilirsiniz.

Sıfır Faiz Kampanyasının süresi bittiğinde kullandığınız tutarın tamamını yatırmanız gerekir mi?

Kampanya süresi bittikten sonra ekstreniz kesildiğinde gecikmeye girmemeniz için ekstrede belirtilen asgari ödeme tutarını* ödemeniz yeterli olacaktır. Asgari ödeme tutarı olarak dönem için borcunuzun sadece %5’ini ödemeniz beklenecektir.

*Asgari ödeme tutarına faiz+vergiler dahil edilmekte olup, ayrıca Ek Hesap üzerinden kullanılmış olan taksitli kullanımlarınız varsa taksit tutarları da dahil edilmektedir.