Sıkça Sorulan Sorular

QNB Finansbank Dijital Köprü kullanmak için ne yapmam gerekiyor?

Eğer müşterimiz değilseniz, web sitemizde bulunan “Dijital Çözümler” alanına giderek aranma talebi bırakabilirsiniz. Sonrasında sizinle 0850 222 0035 numaralı hattan iletişime geçerek başvurunuzu alabiliriz.

QNB Finansbank Dijital Köprü Platformuna başvurmak ücretli mi?

Hayır, Dijital Köprü’ye başvurmak ücretsizdir. Dijital Çözümler de ücretsiz paket seçenekleri veya ihtiyacınıza göre çeşitli oranlarda sunulan indirimli ek paketler bulunmaktadır. Detaylı bilgi için platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Teknik & yazılım bilgim veya herhangi bir teknik çalışanım yok. Yine de kolayca Dijital Köprü kullanabilir miyim?

Elbette! Dijital Köprü platformu hiçbir teknik bilgi gerektirmeyen kullanıcı dostu ara yüze sahiptir. Tek yapmanız gereken platforma giriş yapmak ve size uygun çözümü kullanmaya başlamak.

QNB Finansbank Dijital Köprü platformunu kullanırken herhangi bir sorun yaşadığımda veya bir sorum olduğunda ne yapmalıyım?

Dilerseniz Dijital Köprü’ye özel çözüm merkezimiz olan 0850 222 0035 numaralı hattan veya platform üzerinde bulunan Canlı Destek uygulaması üzerinden kolayca çevrim içi destek alabilirsiniz.

Hangi çözümler bana göre nasıl anlayabilirim?

Dijital Köprü platformu içerisinde her sektöre hitap eden 20’den fazla dijital çözüm bulundurur. Örneğin e-ticarete başlamak ve kendi web sitenizi kurmak istiyorsanız e-ticaret alt yapısı çözümünü ya da zaten e-ticaret yapıyor ve farklı pazaryerlerinizi yönetmek istiyorsanız e-ticaret altyapısı çözümünü kullanabilirsiniz.

Ürünlerinizin ve işletmenizin görünürlüğünü artırmak istiyorsanız dijital pazarlama çözümü de tam size göre olabilir. 
İhracat yapıyorsanız, en uygun lojistik tekliflerini almak için uluslararası lojistik yönetimi çözümünü kullanabilirsiniz. Avrupa Birliği pazar payınızı artırmak için de Karbon Ayak İzi Çözümü tam size göre.
Muhasebe süreçlerinizi otomatize etmek içinse Ön Muhasebe Programı tam size göre olacaktır.
Finansal Danışmanlık almak ve işletmenizin analizini yapmak istiyorsanız Finansal Durum Raporu ve Danışmanlık Çözümü tercih edebilirsiniz.
Buraya sığdıramayacağımız tüm diğer çözümlerle ilgili bilgi almak için 0850 22 0035 Dijital Köprü Çözüm Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Dijital çözümleri neden Dijital Köprü üzerinden kullanmalıyım?

Tüm çözümlerimiz bankamızın güvenli alt yapısı ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Ayrıca, dijital çözümlere piyasa fiyatlarına göre çok daha avantajlı bazılarına da ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik herhangi bir sorun yaşamanız durumunda direkt olarak Dijital Köprü Çağrı Merkezine kolayca ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

QNB Finansbank Dijital Köprü platformunu cep telefonumdan veya tabletimden de kullanabilir miyim?

Elbette, cep telefonunuzdan veya tabletinizden kullanabilmek için uygulama marketine girerek QNB Mobil & Dijital Köprü uygulamasını indirmeniz yeterlidir. 

QNB Finansbank Dijital Köprü Platformu Nedir?

Dijital Köprü Platformu, firmaların bankacılık işlemlerinin yanı sıra işleri için gerekli olan ön muhasebe, e-ticaret, lojistik, finansman ve danışmanlık gibi 5 farklı kategoride 20’den fazla dijital çözüm sunan bir platformdur. Firmalar, tek bir şifre ile hem bankacılık işlemlerine hem de tüm dijital çözümlere anında ulaşabilir. Üstelik hiçbir kurulum gerektirmeden mobilden veya masaüstünden giriş yapabilirler.

Firmam için şubeye gitmeden QNB Finansbank’lı olabilir miyim?

Eğer şahıs şirketi sahibiyseniz şubeye gitmeden Dijital Köprü mobil uygulamamızı indirerek görüntülü görüşme ile QNB Finansbank’lı olabilirsiniz.
Şahıs şirketi dışındaki firmaları şubelerimize bekleriz.

Firmam için şubeye gitmeden QNB Finansbank’lı olmanın avantajları nelerdir?
  • Ücretsiz 1 yıllık e-imza paketi
  • 3 ay ücretsiz EFT/Havale
  • Şubeye gitmeden krediye başvurma imkanı
  • İndirimli oranlarla POS kampanyası
FinansŞifre Nedir?

FinansŞifre, Dijital Köprü Platformu ve mobil uygulamasına giriş yapmak, Çağrı Merkezimizde ise işleminize devam edebilmek için sahip olmanız gereken şifredir. FinansŞifreniz size özel ve gizlidir, bankamız personeli dahil kimse ile paylaşılmamalıdır.
Detaylı bilgi için tıklayınız. https://www.qnbfinansbank.com/kobi/dijitalkopru/dijital-bankacilik-kanallarina-giris-sifresifinanssifre

FinansŞifre Nasıl Alınır?

QNB Finansbank web sitemizdeki “FinansŞifre Al” adımından ve mobil uygulamadan FinansŞifrenizi alabilirsiniz. 
Detaylı bilgi için buraya tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=gqpImfnE_IQ

Dijital Köprü’den Elektronik Teminat Mektubu Nasıl Kullanılır?

Bankamızda kayıtlı limitleriniz dahilinde Kamu Kurumlarına Hitaben e-ihale geçici teminat mektupları ve Elektronik Teminat Mektubu Platformuna (ETMP) üye olan muhataplara hitaben 5 Milyon TL’ye kadar olan teminat mektubu kullanımlarınızı Dijital Köprü’de yer alan İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden gerçekleştirilebilir, kullandığınız teminat mektuplarıyla ilgili detayları gözlemleyebilirsiniz.

Dijital Köprü’den Elektronik Teminat Mektubu Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Dijital teminat mektubunuzu, Dijital Köprü’den kullandığınızda avantajlı komisyon oranlarından faydalanabilirsiniz.

Dijital Köprü Tüm Bankalar nedir?

QNB Finansbank Dijital Köprü’nün varsa farklı banka hesaplarınızı tek bir yerden yönetebileceğiniz açık bankacılık (Open Banking) hizmetidir.

Dijital Köprü Tüm Bankalar’da neler yapabilirim?

Tüm Bankalar’’ uygulamamız sayesinde erişim izni verdiğiniz diğer bankalardaki hesaplarınıza ait;

  • Detaylı hesap bilgilerinizi gözlemleyebilir.
  • Hesap hareketlerinizi görüntüleyebilir.
  • Hesaplarınızdan para transferi gerçekleştirebilirsiniz.
Ayın Kazançlı Firması Nedir?

Ayın Kazançlı Firması olan müşterilerimiz, firmaları için yaptıkları bankacılık işlemlerinde çeşitli avantajlardan ve onlara özel sunulan fırsatlardan faydalanabilirler.

Ayın Kazançlı Firması Nasıl Olunur?

Mobil uygulamada belirtilen işlemler tamamlandığında Ayın Kazançlı Firması olunur ve bu müşteriler çeşitli avantaj ve ayrıcalıklara sahip olur.

Dijital Köprü’nün e-Dönüşüm Hizmetleri ile neler yapabilirim?

QNB eFinans tarafından sağlanan e-fatura, e-irsaliye, e-arşiv, e-müstahsil makbuzu ve e-defter uygulamaları gibi ürünlerinden oluşan e-dönüşüm çözümleri firmanızın finansal ve günlük işlemlerini tamamen elektronik ortama taşımanızı sağlar.

Dijital Köprü e-Dönüşüm Hizmetleri’nin avantajları nelerdir?

Dijital Köprü’nün e-Dönüşüm Hizmetleri’ne başvuran KOBİ’lerimiz, QNB Finansbank ile çalıştıkları süre boyunca e-Fatura ve diğer e-Dönüşüm ürünlerini sınırsız olarak ömür boyu ücret ödemeden kullanabilir!
Üstelik Dijital Köprü üzerinden e-Dönüşüm çözümlerine ilk defa başvuracak tüm şahıs şirketlerine 1 yıllık e-imza paketi de ücretsiz!

Dijital Köprü’nün Yurt dışı Şirket Kurulum çözümü Mükellef ile neler yapabilirim?

Mükellef tarafından sağlanan Yurt dışı Şirket Kurulum çözümü ile ikamet veya seyahat etmek zorunda kalmadan ABD, İngiltere ve Avrupa’da online olarak şirket kurabilirsiniz! Üstelik tüm finansal süreçlerinizi online olarak tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

Dijital Köprü Yurt dışı Şirket Kurulum çözümü Mükellef’in avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterilerine özel Türkiye’de 3.150 TL’ye Globalde 420 USD’a varan indirimlerle kullanabiliyor!

Dijital Köprü’nün Finansal Durum Raporu Fincheckup ile neler yapabilirim?

Fincheckup tarafından sağlanan Finansal Durum Raporu çözümü ile işletmenizin finansal tablo ve analizlerine dijital ortamda hızlı ve güvenli bir şekilde erişebilirsiniz. Böylece işletmenizin finansal sağlığını riske atmadan Finansal Durum Raporu ile elinizdeki verilere dayalı karar alabilir ve risk yönetiminizi yapabilirsiniz.

Dijital Köprü Finansal Durum Raporu Fincheckup’ın avantajları nelerdir?

Finansal Durum Raporu Dijital Köprü müşterilerimize ücretsiz!

Dijital Köprü’nün Danışmanlık Çözümü Promete ile neler yapabilirim?

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle firmaların ihtiyaçlarını tespit edip çözümler sunan bu çözüm ile Mevcut finansal yapınıza dair profesyonel bir değerlendirme alma imkanı sunar.

Dijital Köprü Danışmanlık Çözümü Promete’nin avantajları nelerdir?

Lansmana özel ücretsiz!

Dijital Köprü’nün Restoran ve Kafe yönetimi çözümü ile neler yapabilirim?

Restoran veya kafe işletiyorsanız ve çeşitli online yemek siparişi uygulamalarından gelen siparişlerinizi takip etmekte zorlanıyorsanız Adisyo tam size göre! Restoran ve kafe yönetimi çözümü ile tüm online siparişlerini tek bir platformdan yönetebilirsiniz. Eğer hala menünüzü dijitale taşımadıysanız bu çözüm ile işletmenizde QR menü entegrasyonunu kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde en çok satılan ürünlerinizi görebilir, otomatik uyarılar sayesinde stok takibinizi kolaylaştırabilir, kurye takip programı ile paket siparişlerinizi müşterilerinize güvenle ulaştırabilirsiniz.

Dijital Köprü Restoran ve Kafe yönetimi çözümünün avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterileri, Restoran ve Kafe yönetimi çözümü Adisyo’yu ilk 6 ay ücretsiz kullanabiliyor!

Dijital Köprü’nün Uluslararası Lojistik yönetimi çözümü ile neler yapabilirim?

İthalat veya ihracat yaparken çeşitli lojistik teklifleri arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız bu çözüm tam size göre! Uluslararası Lojistik Yönetimi çözümü ile güvenilir firmalardan 7/24 hızlı lojistik teklifleri alabilir, bu teklifler arasından size en uygun olanını seçip ürünlerinizi kolayca sevk edebilirsiniz. Ayrıca online takip özelliği sayesinde sevkiyatlarınızı kolayca takip edebilir, yurtdışı pazar yeri mağazalarınızla yapacağınız entegrasyon ile ürünlerinizi yurtdışında son kullanıcıya ulaştırabilirsiniz.

Dijital Köprü Uluslararası Lojistik yönetimi çözümünün avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterileri, nakliye firmaları tarafından teklif edilen lojistik ücretlerinde ilk 6 ay boyunca %10 indirim avantajından faydalanabiliyor!

Dijital Köprü’nün İnsan Kaynakları yönetimi çözümü KolayIK ile neler yapabilirim?

Şirketinizi yönetirken personel ve bordro yönetimi gibi insan kaynakları süreçlerini takip etmekte zorlanıyorsanız bu çözüm tam size göre! İnsan Kaynakları Yönetimi KolayIK ile tüm çalışanlarınızın özlük bilgileri, vardiya düzenlemeleri, fazla mesai ve izin talepleri gibi birçok talep ve süreci tek bir online platform üzerinden yönetebilirsiniz. Bunlara ek olarak performans değerlendirmelerini düzenleyerek çalışan gelişimini takip edebilir, işe alım süreçlerini düzenleyerek yeni çalışanlarınızı da kolayca yönetebilirsiniz.

Dijital Köprü İnsan Kaynakları yönetimi çözümü KolayIK’nın avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterileri, İnsan Kaynakları yönetimi çözümü KolayIK’yı %20 indirimli kullanabiliyor!

Dijital Köprü’nün e-Ticaret Pazaryeri çözümü ile neler yapabilirim?

Eğer e-ticaret yapıyorsanız ve birden fazla pazar yeri ile çalışıyorsanız bu çözüm tam sizin için. e-Ticaret Pazaryeri çözümü ile online pazaryerlerindeki mağazalarınızı tek ekran yönetebilirsiniz. Diyelim ki ürününüzün fiyatını güncellemek veya kampanya uygulamak istiyorsanız tüm pazaryerleri için bunu tek ekrandan yapabilirsiniz. Ya da kargo ve fatura süreçlerinizi yine bu uygulama üzerinden hızlıca halledebilirsiniz. Tüm güncelleme ve listeleme işlemlerinizi de buradan yapabilirsiniz. Üstelik e-Dönüşüm hizmetleri ile de entegre çalıştığı için oluşan faturalarınız otomatik olarak buraya aktarılır.

Dijital Köprü e-Ticaret Pazaryeri çözümünün avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterileri 2025 yılına kadar e-Ticaret Pazaryeri çözümü StockMount’u 4 pazar yeri için ücretsiz bir şekilde kullanabilir!

Dijital Köprü’nün Ön Muhasebe Programı çözümü ile neler yapabilirim?

Her sektöre uyumlu olarak kullanabileceğiniz Ön Muhasebe Programı ile gelen giden tüm e-faturalarınızın ve cari hesaplarınızın takibini, gelir-gider yönetiminizi kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz bu takip ve yönetimlerinizi de raporlayabilirsiniz. Gelişmiş stok takip programı sayesinde ürünlerinizin depo yerlerini, stok sayılarını ve sipariş durumlarını da yönetebilirsiniz. Üstelik, Dijital Köprü’nün e-dönüşüm çözümleri ve e-ticaret pazaryeri çözümü ile de entegre çalışır. Böylece, e-ticaret mağazalarınızdan yaptığınız satışlarınızı da anında listeleyebilir ve faturasını oluşturabilir ve tüm faturalarınızı otomatik aktarabilirsiniz.

Dijital Köprü Ön Muhasebe Programı çözümünün avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterileri 2025 yılına kadar Ön Muhasebe Programı Kolaybi’yi ücretsiz bir şekilde kullanabilir!

Dijital Köprü’nün e-Ticaret Alt Yapısı çözümü ile neler yapabilirim?

e-Ticaret Alt Yapısı çözümü ile işletmenize ait e-ticaret web sitenizi kolayca ve hızlıca kurabilir ve satışlarınıza buradan da devam edebilirsiniz. Hiçbir teknik bilgi gerektirmeyen kullanıcı dostu ara yüzü ile dakikalar içerisinde mevcut şablonlar ile de tasarımınızı belirleyebilirsiniz. İşletmenize ait bir web sitesi sayesinde internet aramalarında üstlerde çıkabilir satışlarınızı artırabilirsiniz. Ayrıca, yurt dışına da satış yapmak istiyorsanız çoklu döviz seçeneği ve dil desteği seçenekleri de mevcut.

Dijital Köprü’nün e-Ticaret Alt Yapısı Çözümü avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterileri e-Ticaret Alt Yapısı Çözümü İkas’ın tüm paketlerini %25 indirimli bir şekilde kullanabilir!

Dijital Köprü Karbon Ayak İzi Çözümü ile neler yapabilirim?

Yurt dışına satış yapıyor ve ihracatta Pazar payınızı artırmak istiyorsanız bu çözüm tam size göre! Yeni düzenlemeler ile Avrupa Birliği karbon ayak izini azaltmayan firmalar ile ihracatı sınırlandırmaya hazırlanıyor. Karbon Ayak İzi Hesaplama Çözümü ile Sınırda Karbon Düzenlemesi Mekanizması (SKDM) düzenlemelerine uyum sağlayarak yurtdışı satışlarınıza devam edebilirsiniz. Ayrıca Karbon Vergisi gibi ekstra vergi yüklerine maruz kalmazsınız ve birçok teşvik/hibeden yararlanırsınız.

Dijital Köprü’nün Karbon Ayak İzi Çözümü avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterileri 2 haftalık deneme süresi sonunda, 6 ay boyunca %30 indirimden yararlanarak Karbon Ayak İzi Çözümü Captanomy çözümünü kullanmaya devam edebilir!

Dijital Köprü’nün Faktoring çözümü ile neler yapabilirim?

Nakit akış döngünüzü yönetmekte zorlanıyorsanız veya acil nakit ihtiyacınız varsa Faktoring ile alacaklarınızı beklemek zorunda kalmaz, hemen nakde çevirerek nakit akışınızı rahatlatabilirsiniz. Faktoring ile alacaklarınızı dilediğiniz zaman nakde çevirerek işletmenizin daha sağlıklı büyümesini gerçekleştirebilir ve hızlı nakit akışı ile sürdürülebilir bir bilanço yönetimi sağlayabilirsiniz.

Dijital Köprü Faktoring çözümünün avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterileri, işlem masrafı ödemeden çeklerini nakde çevirebiliyor!

Dijital Köprü’nün Mutabakat İşlemleri çözümü KolayMutabakat ile neler yapabilirim?

Müşteri ve tedarikçilerinizle olan alacak /borç hesaplarınızı elektronik ortamda takip edebilmenize olanak veren KolayMutabakat sayesinde tüm mutabakat süreçlerinizi tek bir platformdan yönetebilirsiniz. Bu sayede elle yapılan işlemlerden kurtulabilir ve kağıt, telefon gibi maliyetlerinizde ciddi azalmaya gidebilirsiniz. KolayMutabakat çözümü ile alacaklarınızı ve borçlarınızı anlık ve doğru bir şekilde takip edebilirsiniz. İngilizce mutabakat özelliği ile de uluslararası müşterileriniz ile de rahatlıkla çalışabilirsiniz. Kolay kurulumu sayesinde KolayMutabakat’ı anında kullanmaya başlayabilirsiniz!

Dijital Köprü Mutabakat İşlemleri çözümü KolayMutabakat’ın avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterileri, 2025 yılına kadar 500 adet mutabakatı ücretsiz olarak yapabiliyor!

Dijital Köprü’nün Müşteri Desteği ve Satış çözümü ile neler yapabilirim?

İşletmenizin müşteri iletişim ve satış destek kanallarını tek bir panelden yöneterek süreçlerinizi kolaylaştırmak isterseniz bu çözüm size oldukça uygun!
Bulut çağrı merkezi ve canlı destek gibi, müşterilerinizle iletişime geçtiğiniz ve destek olduğunuz tüm kanalları tek ekranda yöneterek müşteri desteği sağlayabilir, müşterilerinizle etkili iletişim kurabilirsiniz. Bulut çağrı merkezi ile iş telefonlarınızı uzaktan yönetebilir, canlı destek ve chatbot sayesinde ziyaretçilerinizle gerçek zamanlı iletişim kurabilir, web ya da mobil uygulamalarınız için kişiselleştirilmiş canlı destek sistemi oluşturabilirsiniz.
Satış ilişkili verilere tek ekrandan ulaşarak raporlama yapabilir, e-dönüşüm hizmetleri ile fatura kesme işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Üstelik QNB e-finans ve KolayBi’ entegrasyonu ile süreçlerinizi daha da kolaylaştırırsınız.

Dijital Köprü’nün Müşteri Desteği ve Satış çözümünün avantajları nelerdir?

En üst paketi ilk 6 hafta ücretsiz şekilde deneyimleyebilir, ardından dilediğiniz paketi Dijital Köprü’ye özel %15 indirimli fiyatlarla kullanabilirsiniz.

Dijital Köprü’nün Dijital Pazarlama Çözümü ile neler yapabilirim?

Firmanızın görünürlüğünü artırmak için ihtiyacınız olan reklam süreçlerini tek bir panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz! 
Tüm dijital platformlarda reklam verebilir, reklamlarınızı yönetebilir, hazır şablonları kullanarak kolayca reklam görselleri oluşturabilir ve daha birçok özellik sayesinde sosyal medyada artan görünürlüğünüze paralel olarak satışlarınızı artırabilirsiniz.
Hazır hedef kitleler sayesinde potansiyel müşterilere daha az efor ile ulaşabilir, bütçe önerileri sayesinde verimli reklamlar kurabilir, reklam görsellerinizi kolaylıkla kişiselleştirebilirsiniz. Üstelik tek bir rapordan tüm reklam sonuçlarınızı takip edersiniz.

Dijital Köprü’nün Dijital Pazarlama Çözümünün avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterileri Dijital Pazarlama Çözümü Magnetiq’in kendilerine özel hazırlanmış paketlerini %30 indirimli fiyatlarla kullanabiliyor.

Dijital Köprü’nün Çalışan Yemek Ödemeleri Çözümü ile neler yapabilirim?

Çalışanlarınızın yemek ödemelerini, anlaşmalı nokta aramadan her yerde kullanmalarını sağlayabilirsiniz! Üstelik çalışanlarınız, market/restaurant/mağaza gibi hiçbir sektör ayrımı olmadan yemek ödemelerini diledikleri gibi her yerde kullanabilirken size de vergi avantajlarından yararlanmak kalır!
Çalışanlarınız, dilerse ödemelerini kendi banka hesaplarına ücretsiz bir şekilde transfer edebilir, sanal veya fiziki kartları ile hem internetten hem de fiziki tüm POS’lardan harcamalarını yapabilir veya harca-kazan özelliği sayesinde yaptıkları harcamalarda nakit iade kazanabilirler. Üstelik bu işlemlerin tümünü herhangi bir komisyon veya ücret olmadan gerçekleştirebilirler!

Dijital Köprü’nün Robotik Muhasebe Çözümü ile neler yapabilirim?

Manuel olarak gerçekleştirdiğiniz tüm muhasebe işlerinizi dijitale taşıyarak süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz! Evraklarınızı işlemek, hazırlamak, tasniflemek gibi saatler süren işlerinizi hızlıca bitirebilirsiniz.
Üstelik, sınırsız sayıda mükellefi sisteme ekleyebilir, otomatik raporlama yapabilirsiniz veya muhasebe evraklarınızı dijital ortamda arşivleyebilir, dilediğiniz zaman tüm evraklara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dijital Köprü’nün Robotik Muhasebe Çözümünün avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterileri Robotik Muhasebe Çözümü Mihsap’ı %40 indirimli bir şekilde kullanabiliyor!

Dijital Köprü’nün Ödeme Hizmetleri Çözümü ile neler yapabilirim?

Farklı bankaların POS entegrasyonu ve sözleşme süreçleriyle uğraşmak istemiyorsanız bu çözüm tam sizin için. Üstelik tüm nakit akışınızı tek panelden yöneterek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman QNBpay hesabınıza giriş yaparak tüm ödemelerinizi anlık takip edebilirsiniz.
3D Secure güvenlik doğrulaması ile müşterileriniz güvenli alışverişin tadını çıkarırken, siz de sanal POS’unuzu websitenize entegre ederek, işlem ve aidat ücreti ödemeden tüm anlaşmalı banka kartlarından taksitli veya peşin ödeme alabilir, link ile ödeme özelliği sayesinde müşterilerinizle sadece link paylaşarak ödemelerinizi sosyal mecralardan da hızlıca alma avantajı yakalayabilir, Mail order özelliği sayesinde dilediğiniz her an fiziksel POS’a ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde ödemelerinizi alabilirsiniz!

Pluxee Yemek Kartı ile neler yapabilirim?

Sodexo’nun yeni ismi olarak hizmetlerine devam eden Pluxee Yemek Kartı’nı kullanarak %100 vergi avantajı ile öğle yemeği, online alışveriş ya da market harcamalarında çalışanlarınıza ihtiyaç duyduğu her an ve her yerde yemek hizmeti verebilirsiniz. Çalışanlarınıza kendileri için özel her anlarında kullanabilecekleri %45’ e varan vergi avantajıyla tamamen dijital Pluxee Hediye Çeki verebilir, toplu taşıma kullanan çalışanlar için %100’e varan vergi avantajı ile Pluxee Ulaşım servisi vererek İstanbulkart yüklemesi yapabilirsiniz.

Pluxee Yemek Kartı’nın avantajları nelerdir?

Dijital Köprü müşterileri Pluxee’de hizmet bedeli ödemiyor!