Dijital Köprü’nün Kobilere Sunduğu Hizmetler

Okuma Süresi 4 dk
07.05.2024

Dijital Köprü’nün Kobilere Sunduğu Hizmetler

Dijital Köprü Platformu, dijital dönüşüm sürecinin sancılarını azaltan çözümlerle KOBİ'lerin ilerlemesi ve hayatta kalması için geliştirilen, uluslararası 6 büyük ödüle layık görülen  bir platformdur. Dijitalleşmenin küçük, orta ve büyük ölçekli tüm işletmeler için hayati bir önem taşıdığı günümüz şartlarında, her kurumun kendi ihtiyaçları doğrultusunda dijital teknolojilerle güçlenmesi oldukça önemli. Özellikle iş akışları içerisinde sık tekrarlanan hem iş yükünü hem de hata olasılığını artıran işlemler konusunda dijital teknolojilerden yardım almak, iş veriminizi, zaman yönetiminizi, kaynak kullanımınızı ve iş süreçlerini standartlaştırma kabiliyetinizi çok daha iyi bir seviyeye taşıyacağı için şirketinizi yapısal olarak birçok yönden destekler. Dijital Köprü Platformu’nun sunduğu yenilikçi çözümler sayesinde dijitalleşme yolunda etkili ve sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Dijital Köprü Platformu Nedir?

QNB Finansbank'ın KOBİ'leri ve daha büyük ölçekli firmaları geleceğe taşıyan bir köprü oluşturmak için sunduğu Dijital Köprü Platformu, iş süreçlerinin ihtiyacı olan tüm çözümleri tek bir ekran üzerinden izleme ve yönetme kabiliyeti sağlayan, bulut tabanlı ve SaaS modeliyle sunulan bir yazılım hizmetidir. Bu platform ile bankacılık ve bankacılık dışı işlemlerinizi tek bir platform üzerinden gerçekleştirme kolaylığına sahip olabilirsiniz. Dijital Köprü kullanarak insan kaynaklarından ön muhasebeye kadar işletmeniz için gerekli olan birçok iş ve süreci, dijital dünyaya taşıyarak kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca Dijital Köprü’nün sağladığı avantajları,
 • Hızlı erişim
 • Kolay kullanım
 • Tüm ürünlere tek ekrandan erişim
 • Yüksek veri güvenliği olarak sıralayabiliriz.

Dijital Köprü Platformu Neler Sunuyor?

Süreç ve hizmetlerinizi dijital ortama taşıma sürecini ifade eden dijitalleşme süreci, uygun dijital araçlarla birlikte çok daha kolay ve etkili yönetilebilir. Dijital Köprü Platformu’nun kullanıcı dostu ara yüzü aracılığıyla kolayca ulaşabileceğiniz birçok çözüm modeli, dijitalleşme sürecinde üzerinizde oluşan yükü omuzlar ve işlemlerinize hız ve verimlilik katar. Platformda e-Dönüşüm ve Yönetimsel Çözümler temaları altında gruplanan hizmetlerle işletmenizin ihtiyaç duyduğu özellikleri kullanarak, dijital dönüşümü işletmenize uygun bir sürece dönüştürebilirsiniz.

Sizleri Dijital Köprü Platformu’nda neler bekliyor? 

Sadece Dijital Köprü müşterilerimize sunduğumuz özel fırsatlardan ilk siz haberdar olabilir, 
 • Dijital Köprü ile ilgili son gelişmeleri buradan takip edebilir, 
 • Tüm Dijital Köprü çözümlerine anında başvurup kullanmaya başlayabilir,
 • Kullandığınız tüm çözümlerin özet bilgilerine tek bir sayfadan ulaşabilir,
 • Kullandığınız Dijital Köprü çözümlerimizde ek paketlere ihtiyacınız olduğunda Dijital Köprü’ye özel indirimlerden Dijital Köprü Platformu üzerinden faydalanabilirsiniz.
 • Dijital Köprü Platformu’nun Yönetimsel Çözümleri
İnsan Kaynakları Yönetimi: Dijital Köprü'nün İnsan Kaynakları Yönetimi modülü ile bordro ve vardiya takibi yapabilir, izinleri, eğitim ve mesaileri yönetebilir, şirket takvimi oluşturabilir, performans yönetimi sağlayabilir ve ayrıca çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Mutabakat İşlemleri: Tüm mutabakat süreçlerinizi Dijital Köprü ile çevrim içi ortama taşıyarak hız, kazanç ve kaynak tasarrufu elde ederken verilerinizin de ISO 27001, ISO 22301 ve COMODO SECURE sertifikaları ile korunmasını sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Ön Muhasebe Programı: Dijital Köprü'nün Ön muhasebe Programı çözümü ile tüm veri ve belgeleriniz kaybolma ve zarar görme ihtimali olmadan koruma altında tutulur. Ayrıca istediğiniz an tüm mobil cihazlardan platforma ulaşarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız
E-Ticaret Pazaryeri Yönetimi: Dijital Köprü’nün e-Ticaret Pazaryeri Yönetimi çözümü sayesinde e-Ticaret sitenizi yönetmek için ihtiyacınız olan tüm işlemleri tek bir ekran üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Uluslararası Lojistik: Uluslararası Lojistik Yönetimi modülü, ithalat, ihracat yapan ve yurtdışı pazarında yer alan firmalar için lojistik çözümleri sunar. Detaylı bilgi için tıklayınız.
E-ticaret Altyapısı: E-ticarete atılmak isteyen KOBİ'lerin kendi internet sitelerini oluşturmaları için hazırlanan bu çözümle, kod bilgisine duymadan, hazır temalarla sitenizi oluşturup, internetten satış yapmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
NeoVade: Bu özellik ile e-Fatura yönetimi için gereken tüm işlemleri gerçekleştirebilir, platform üzerinden müşteri ve tedarikçilerinizle ödeme ve tahsilat konularında hızlıca iletişim kurabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dijital Köprü Platformunun Sunduğu e-Dönüşüm Hizmetleri

e-Fatura: e-Fatura sistemiyle faturalarınızı elektronik ortamdan gönderip alabilir, fatura yönetimi dahilindeki tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • e-Defter: Gelir İdaresi Başkanlığı'na göndermeniz gereken Yevmiye ve Kebir Defter kayıtlarının elektronik ortamda hazırlanmasını ve gönderilmesini sağlayan bir sistemdir.
 • e-İrsaliye: Sevk irsaliyesi alma, gönderme, yanıtlama, saklama ve görüntüleme işlemlerini Dijital Köprü üzerinden yapmanızı sağlar.
 • e-Müstahsil Makbuzu: Vergiye tabi olmayan çiftçilerden ürün satın alırken fatura yerine kullanılan müstahsil makbuzunun elektronik belge olarak oluşturulmasını sağlar.
 • e-Arşiv: Bu özellik sayesinde e-Fatura mükellefi olmayan firma ve kişilere faturalarınızı e-posta ve SMS yoluyla ya da kağıt belge olarak iletebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Dijital Köprü Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Dijital Köprü başvuru formunu doldurmak ve platformu kullanmaya başlamak için QNB Finansbank müşterisi olmanıza gerek yok. QNB Finansbank Dijital Köprü, işletmenize dijitalleşme yolunda maksimum desteği sağlamak için platform bünyesindeki yenilikçi çözümleri sizlere sunuyor. Şartsız ve ön koşulsuz şekilde tüm KOBİ’lerin yararlanabileceği Dijital Köprü Platformu’nu hemen kullanmaya başlamak için Dijital Köprü başvuru formunu doldurmanız yeterli.